Введення в навчання в Австрії

Education In Vienna допоможе вам адаптуватися в незнайомому місті, зареєструватися в ВУЗі, оформити страховку та інші документи. З перших же днів у Відні вам буде комфортно, як вдома.

Кожен з нас відчуває дискомфорт приїжджаючи в нове, не знайоме йому місто. А без достатнього знання мови період адаптації затягується ще на більший термін. Не виняток і студенти, які здобувають вищу освіту в Австрії . Тому дуже важливо мати зв'язок з тими, хто вже освоївся і давно проживає в цьому місті.

Навчання в Австрії. Введення

Протягом декількох днів після Вашого приїзду до Відня, ми з радістю допоможемо Вам зареєструватися в системі університету та отримати студентський квиток. Після цього ми ознайомимо Вас з онлайн-системою навчання, де Ви будете кожен семестр вибирати бажаний час відвідування лекцій та отримувати навчальні матеріали.

Керуючись Вашими побажаннями та уподобаннями, ми підберемо Вам оптимальну страховку. Вона є обов'язковою для тих, хто здобуває освіту в Австрії. Також у кожного мешканця у Відні повинна бути прописка, яку ми оформимо Вам в місцевому відділенні магістрату.

Для студентів, які проходять навчання в університетах Австрії, однією з найнеобхідніших речей є банківська картка. Ми відкриємо для Вас особистий рахунок у банку, і Ви зможете користуватися усіма перевагами студентської карти.

Дуже важливим моментом є продовження студентської річної візи. Наша команда з задоволенням допоможе Вам зібрати всі необхідні документи і вчасно подати їх у відповідне відділення магістрату.

Ми будемо доступні для Вас щодня, навіть після закінчення терміну дії контракту, що в разі необхідності у Вас завжди буде можливість отримати відповідь на питання, що цікавлять.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям