Вивчення мови за кордоном

Знати іноземну мову сьогодні вже не примха, а необхідність. Особливо це розуміють ті, хто подають документи для отримання вищої освіти за кордоном. В Австрії необхідно володіти німецькою. Навчання мови за кордоном дозволить стати студентом престижного вузу. Робота під час навчання(url) для студентів університетів дасть можливість оплачувати свою освіту.

Навчання мови за кордоном

Навчання німецької мови за кордоном: переваги

Серед безлічі переваг навчання мови за кордоном дає щоденну практику спілкування з носіями мови. Це дозволяє зробити різкий стрибок в розумінні і засвоєнні іноземної мови. Крім цього:

  • суттєво розширити словниковий запас;
  • навчатися за сучасними методиками;
  • пройти підготовку до складання іспиту на рівень;
  • ознайомитися з країною, культурою та звичаями;
  • відвідати вуз, в якому планується подальше навчання;
  • завести нові знайомства зі студентами з різних країн світу.

Навчання мови за кордоном в мовних школах

Вивчити німецьку в Австрії допоможуть курси в одній з мовних шкіл. Навчання мови за кордоном на курсах проходить в невеликих групах по 8-12 чоловік серед слухачів одного рівня. Професійні викладачі - носії мови з досвідом роботи з міжнародними студентами.

Навчання мови за кордоном доступне для дітей, підлітків і дорослих. Тут можна оптимально вивчити мову для вступу в університет, роботи або здачі іспиту OSD.

Програми при навчанні німецької мови за кордоном

Кожна школа пропонує свої цікаві програми. Найпоширеніші - навчання на канікулах, підготовка до міжнародних іспитів OSD або TOEFL, інтенсивний курс. Нерідко організатори до вартості навчання включають культурно-розважальні програми, знайомство з країною, звичаями, історією.

У деяких школах відкривають курси, поєднані з навчанням в університетах. Приміром, «Німецька і музика», де слухачі курсів, крім інтенсивного навчання німецької мови, відвідують заняття у Віденській консерваторії. Сьогодні консерваторія - це місце, де сучасні студенти вшановують і продовжують музичні традиції епохи Моцарта і Шуберта, а випускники стають блискучими музикантами та вокалістами.

Навчання німецької мови при університетах за кордоном

Стати студентом в Австрії можна, навіть не володіючи досконало німецькою мовою. Пробіл у знаннях дозволять заповнити підготовчі курси при університеті. За кілька семестрів, проживаючи в країні, де всюди чується мелодійна німецька мова, студенти оволодівають навичками розмовного спілкування, граматики, лексики і без проблем здають на необхідний для навчання рівень В2.

Навіщо вчити мову за кордоном

Щоб простіше і швидше опанувати німецьку мову, слід зануритися в культуру іншої країни і активно вчитися як на заняттях, так і поза стінами школи. Засновники курсів пропонують широкий спектр програм навчання, а також для учнів влаштовуються спортивні заходи, оглядові екскурсії, походи на пікніки.

У своїй роботі викладачі використовують комунікативний метод вивчення мови, новітні технології і сучасні навчальні матеріали. Вчити німецьку в Австрії стало легко і цікаво. Це зовсім інший підхід до системи передачі знань від викладача до студента, порівняно з вітчизняним.

В Австрії працюють 22 університети, академії і вищі школи. При бажанні, отримавши знання з німецької мови, можна почати навчання в одному з рейтингових вузів. Адже Австрія - лідер в галузі науки, музики, мистецтва та економіки. Ви завжди зможете знайти спеціальність, що цікавить саме Вас. Звертайтеся в нашу компанію, стати студентом в Австрії легко з Education in Vienna.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям