Виставка освіта за кордоном

Маєте намір навчатися і здобувати вищу освіту де-небудь в європейській країні, але ніяк не можете зробити вибір? Ви хочете, щоб Ваша дитина навчалася в одному з кращих університетів світу? Тоді виставка «Освіта за кордоном» - це те, що Вам необхідно відвідати.

Виставка освіта за кордоном

Однією з переваг виставки є те, що в ній беруть участь усі найбільші освітні агентства України. Ставши учасником, Ви зможете не тільки поспілкуватися з такими ж здобувачами, як і Ви, але і налагодити контакти з освітніми агентствами. Компанія Education in Vienna з гордістю представляє свої послуги з навчання в кращих університетах Австрії.

Виставка «Освіта за кордоном» надасть відповіді на такі питання, як:

  • інформація з перших рук про програми навчання;
  • можливість отримання освіти в університетах Відня;
  • міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв та фондів;
  • мовні курси;
  • отримання ступеня магістра;
  • навчання у літній період і т.д.

Виставка «Освіта за кордоном» дасть потужний поштовх до роздумів. Адже це не просто інформаційні стенди з брошурами та візитками. Тут Ви отримаєте унікальну можливість отримати детальну консультацію від спеціалістів, повну інформацію про ВНЗ і факультети, дізнаєтеся, чим так приваблива система освіти в Австрії і які кроки необхідно зробити, щоб вступити без проблем і зволікань.

Відвідування виставки - це унікальний шанс познайомитися з фахівцями Education in Vienna. Ми заощадимо Ваш час, розповімо про порядок зарахування, звичаях і студентське життя, про те, як виглядає навчання за кордоном очима студента і відповімо на всі Ваші запитання

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям