Вища освіта за кордоном

Хочете зробити блискучу кар'єру? Для Вас – вища освіта за кордоном. Для цілеспрямованих людей, які дбають про своє майбутнє, це цілком здійсненна реальність. Сучасний світ стрімко розвивається, пропонуючи можливості реалізувати свої прагнення і мрії. Ось тому абітурієнти і їдуть навчатися в Європу, Америку, Австралію.

Вища освіта за кордоном

Багато країн світу пропонують різні програми навчання для іноземних студентів. Серед них можна вибрати ту, яка задовольнить всі вимоги та побажання абітурієнта. Вища освіта за кордоном в Австрії – це ряд безсумнівних переваг перед вітчизняною освітою. Навчання за кордоном - це:

  • навчання в рейтингових вузах;
  • відмінна мовна практика;
  • можливість стати фахівцем міжнародного формату;
  • навчання за сучасними програмами та методиками;
  • можливість міжнародних стажувань;
  • широкий вибір популярних і рідкісних спеціальностей.

Можливості австрійського студента, який отримує вищу освіту за кордоном

Вища освіта за кордоном приваблює людей у всьому світі. Однією з найбільш гостинних країн у сфері вищої освіти є Австрія. За кількістю іноземних студентів вона поступається лише Австралії і Великобританії.

Чому ж студенти всього світу обирають Австрію? Чому їх заповітна мрія – вища освіта за кордоном? Австрія вважається воістину космополітної країною. Звернемося до деяких фактів можливостей австрійського студента:

  • сплативши за навчання, студент може паралельно здобувати другу освіту в іншому внз країни безкоштовно;
  • якщо студент має сім'ю, студентська віза надається всім членам його сім'ї;
  • надається можливість провести семестр навчання в іншій країні за міжнародною програмою обміну студентами. Найпопулярніша - Erasmus Mundus;
  • можливість оплачувати навчання та проживання за рахунок офіційної роботи під час навчання.

Вища освіта для іноземних студентів за кордоном в Австрії

За останнє десятиріччя статистика популярності австрійських вузів серед іноземців зросла майже в 2,5 рази. Якщо в 2002 році кількість іноземних студентів, які навчалися у вузах Австрії, становила понад 27 тисяч осіб, то в 2012 році кількість студентів перевищила 63,5 тисяч осіб. На сьогоднішній день кожен п'ятий студент Австрії є іноземцем.

Примітно, що приріст кількості іноземних студентів почався тільки з 80-х років минулого сторіччя. Починаючи з 1960 року, в середньому кількість іноземців за даними, наданими Статистичним управлінням Австрії, коливалося в районі 9,7 тисяч осіб. Мінімум спостерігався в 1969/1970 роках з 8,5 тисяч чоловік, а максимум студентів надійшло в 1979/1980 роках - 11,2 тисяч осіб.

Успішний вступ – це коли покроково виконуєш всі необхідні інструкції і дії. У компанії Education in Vienna напрацьовано безцінний досвід. Вже понад 170 студентів з нашою допомогою змогли здійснити свою мрію.

Довірте цей складний процес нам, замовляйте оптимальний для Вас пакет послуг і будьте впевнені, що наступний навчальний семестр для Вас почнеться в Австрії.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям