Вища освіта в Європі

Вища освіта в Європі найкраща в навчальних закладах Австрії. Великі і профільні університети впевнено конкурують з кращими вузами Європи. На тлі дуже високої вартості навчання в інших популярних європейських країнах, таких як Великобританія і Швейцарія, Австрія вигідно відрізняється якістю наявних знань, доступною вартістю навчання і лояльними умовами вступу.

Престижна європейська освіта в Австрії

Вища освіта в Європі, як єдина система, яка бере за основу принципи, закладені в Болонській угоді, дозволяє студентам європейських університетів планувати своє навчання з урахуванням можливостей участі у програмах обміну студентами або проходження переддипломної практики в сусідній державі. Для вітчизняного студента це поки що залишається тільки мрією.

Вища освіта в Європі для іноземних студентів

Австрія стоїть осібно серед країн, в яких пропонується вища освіта в Європі. Вона вважається вищою за рівнем знань, ніж такі країни як Чехія, Польща або Мальта, але при цьому вартість навчання менша (від 720 євро за рік), ніж у Великобританії, Швеції чи Швейцарії.

З кожним роком іноземних студентів в Австрії стає все більше. Це наочно показують дані, наведені нижче у таблиці. Причому серед жінок стабільно вищий відсоток тих, хто отримує вищу освіту. Навіть на технічних факультетах, яким традиційно віддають перевагу чоловіки, за останні 6 років спостерігається близько 30% студенток прекрасної статі.

Так, наприклад, на факультетах образотворчих мистецтв іноземних студентів налічується близько 47%, внаслідок чого дещо змінилася ціна і умови прийому іноземних студентів. Однак, як і раніше, вища освіта в Європі – це цілком реально.

Вища європейська освіта - вибираємо місце навчання

Звичайно, першим на думку спадає саме Відень. Тут розташовано 11 державних і 4 приватних внз, де представлені практично всі спеціальності. Тільки у Віденському університеті налічується близько 180 програм на вибір. Саме у Відні проходять всі значимі конференції, симпозіуми, виставки, все те, що може зацікавити допитливий розум цілеспрямованого студента.

Проте хороші вузи Австрії розташовані не тільки в столиці. Варто також звернути увагу на університети і в невеликих містах. Наприклад, у мальовничому місті Клагенфурті працює Alpen-Adria університет, в Леобені - Гірничий університет, в Лінці - Художній університет. Отримати неоціненну мовну практику, досвід міжнаціонального спілкування, диплом міжнародного зразка, визнаний у всьому світі, запрошують австрійські внз.

Замовляйте послуги по вступу в компанії Education in Vienna, вступайте вже в цьому році.

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям