Вища освіта в Австрії

В останні роки вища освіта в Австрії набирає величезної популярності. І це не порожні слова. Існують незаперечні переваги отримання знань в цій європейській країні. Саме тут розташовані внз, які здобули світове визнання в сфері освіти і пропонують спеціальності від медичних до богословських.

Вища освіта в Австрії

Вища освіта в Австрії - приваблива вартість

Прийшла пора розвіяти міф про те, що вища освіта в Австрії коштує дорого і недоступно для сімей з середнім достатком. Вартість навчання залежить від вузу і громадянства студента. У державних університетах студенти проходять навчання за вартістю від 380 - 744 євро за семестр.

Щоб не бути голослівними, порівняйте вартість навчання в інших іменитих вузах: МДУ - 2 774 євро, Гарвард просить за семестр навчання 18 000 євро, Королівський коледж Лондона -11 577 євро, Массачусетський інститут технологій - 11 304 євро. При навчанні на ступінь бакалавра вища освіта в Австрії для студента за 6 семестрів обійдеться в суму від 2 280 євро. Це на 494 євро менше, ніж при навчанні в МДУ тільки на 1 семестрі.

Вища австрійська освіта після школи і без знань німецької

При опитуванні соціологів 30% респондентів відповіли, що отримати вищу освіту в Австрії одразу після школи є серйозною перевагою перед іншими європейськими країнами, де з-за різниці систем освіти необхідно відучитися 2 роки у себе на батьківщині.

Майже 90% відзначили, що можливість вступати без достатніх знань німецької мови схилило їх у вирішенні вступати в австрійські вузи. У такому разі австрійські вузи зараховують студентів на навчання на підготовче відділення та у запрошенні на навчання зазначено, скільки семестрів абітурієнту відводиться для вивчення мови. Максимальний термін навчання - 4 семестри, 86% слухачів курсів успішно здають мовний іспит вже в першому півріччі.

Рейтингові вузи - якісна вища освіта

Як показує дослідження думки студентів щодо рівня отримуваних знань, для 25% є важливим рейтинг університету в світовій чи європейській класифікації. Австрійські вузи конкурентоспроможні серед вузів Європи та світу. 

Радує одне, незалежно від позиції університету Австрії в рейтингу, вартість навчання завжди доступна і становить 380-744 євро за семестр.

Поєднуємо роботу і вищу освіту в Австрії

Не менше 25% студентів, що вступили в Австрію, цікавляться, чи зможуть вони навчатись і працювати одночасно. Безперечною перевагою отримання освіти в Австрії є можливість офіційного працевлаштування. Десять годин в тиждень дозволено працювати студентам бакалаврату і двадцять - магістратури.

Після переїзду в Австрію за неофіційними даними близько 32% студентів працюють. Працевлаштовуються переважно сферу послуг, а саме кафе, магазини, робота фрілансером через інтернет і т. д. Середній заробіток становить 7-10 євро в годину. Працюючи по 10 годин в тиждень по 1-2 години на день, за місяць сукупний дохід студента мінімально складе 400 євро. Навіть цих грошей вистачить, щоб покрити більшість витрат на проживання, якщо врахувати, що мінімальні витрати складають 500 євро на місяць.

Особливості вищої освіти в Австрії

Переваг отримання якісної австрійської освіти багато. На користь вибору Австрії свідчать дані Інституту вищих досліджень. За останні 12 років кількість іноземних студентів збільшилася більш ніж в 2 рази. І якщо в 2001 році іноземців налічувалося близько 31 тисячі чоловік, то в 2013 їх число склало 88 000 чоловік.

Серед інших достоїнств вищої освіти в Австрії слід відзначити:

  • вільний графік навчання та самостійне складання студентами плану занять на найближчий семестр;
  • відсутність вступних іспитів;
  • вступ 2 рази на рік;
  • сучасні аудиторії та дослідні центри;
  • толерантне ставлення викладачів до студентів-іноземців;
  • диплом міжнародного зразка;
  • проходження обов'язкової практики в європейських компаніях;
  • більш тривалі канікули, ніж у вітчизняних студентів;
  • подорожі країнами Шенгенської зони;
  • доброзичливість і безпека країни з високим рівнем життя.

Оцініть всі переваги навчання в Австрії. Зв'яжіться з консультантами Education in Vienna будь-яким зручним для Вас способом і замовте один з трьох пакетів послуг. Натомість Ви отримаєте професійну роботу співробітників компанії і гарантовано надягнете студентську мантію престижного австрійського університету вже в найближчому семестрі.

Зробіть впевнений крок назустріч своєму майбутньому.

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям