Вступити до Відня

Питання:

Які іспити потрібно складати, щоб поступити на факультет "Консервація і реставрація"? Скільки років навчання? І які напрями маються на увазі під реставрацією?

Відповідь:

"Консервація і реставрування"- дипломна спеціальність. Тобто, студент отримує відразу диплом магістра. Навчання займає 10 семестрів. Щоб поступити до Відня на вибрану Вами спеціальність, необхідно пройти 4 етапи:

  1. Здавання портфоліо (в середньому близько 10 робіт). Тобто, необхідно презентувати своє бачення спеціальності (малюнок, креслення, фото, відео). Можна також прикріпити невелике есе, де варто вказати, чому ви хочете вивчати саме цю спеціальність.
  2. Вступний іспит. Цей етап проходять ті, хто пройшов етап №1. (Результати готові протягом 3-5 днів). Зазвичай абітурієнтові дається конкретне завдання (наприклад, зробити ескіз, малюнок, фото) у вигляді теми, яку він повинен втілити в своїй творчості.
  3. Співбесіда. Співбесіда зазвичай відбувається у вигляді перевірки завдання з етапу №2, обговорення його з абітурієнтом (можливо і англійською мовою).
  4. Оплата. Після успішної здачі вступних іспитів Ви оплачуєте навчання за семестр, виходячи з поточних розцінок, і отримуєте офіційне підтвердження про те, що Ви зараховані на свою спеціальність.

Наші консультанти зможуть максимально спростити завдання по збору і оформленню документів, щоб у Вас було якомога більше часу зайнятися підготовкою до іспитів. Залиште бюрократію нам, думайте лише про навчання!

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям