Відправити дитину навчатися за кордон

Питання:

Мій син перейшов в 11 клас, і я мрію відправити дитину навчатися за кордон. Він хоче вступити на спеціальність "фотографія" в Університет прикладних мистецтв. Може він протягом поточного навчального року надіслати портфоліо і, якщо вийде, пройти вступний іспит? З повагою Олена Ведернікова

Відповідь:

Наша компанія цілком і повністю підтримує Ваше бажання відправити дитину навчатися за кордон. Вища освіта в Европе принесе йому не тільки бажаний диплом європейського зразка, допоможе реалізувати свій творчий потенціал, подивитися країну, вивчити мову і влаштуватися в солідну компанію, а можливо і здобути славу знаменитого фотографа. Вступ до Університету прикладних мистецтв не обмежується тільки наданням портфоліо.

Необхідно пройти наступні етапи:

  1. Складання портфоліо (в середньому з 10 робіт). Необхідно презентувати своє бачення спеціальності (малюнок, креслення, фото, відео). Можна також прикріпити невелике есе, де варто вказати, чому ви хочете вивчати саме цю спеціальність.
  2. Вступний іспит. Цей етап проходять ті, хто пройшов етап №1. (Результати оголошуються протягом 3-5 днів). Зазвичай абітурієнту надається конкретне завдання (наприклад, зробити ескіз, малюнок, фото) у вигляді теми, яку він повинен втілити у своїй творчості.
  3. Співбесіда. Співбесіда зазвичай проходить у вигляді перевірки завдання з етапу №2 , обговорення його з абітурієнтом (можливо і на англійській мові).

Тому, Ви вже можете починати підготовку портфоліо і готуватися до поїздки на іспит в лютому, навіть не маючи атестата на руках. Замовте консультацію у нашої компанії, і ми скоординуємо Ваші подальші дії у цій ситуації.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям