Віденський Технічний Університет

 • Найуспішніший технічний вуз Європи
 • 27 тисяч студентів і 3300 вчених
 • Увійшов до ТОП-100 кращих технічних вузів світу
Подати заявку на навчання

По данним 2010 року, TU Wien займає 150 місце у світі і 35 у Європі. Але вперше свої двері Віденський Технічний Університет відкрив 6 листопада 1815 як & laquo; Політехнічний інститут & raquo;. І те, що сьогодні це один з найбільших і найуспішніших вищих навчальних закладів Австрії, – не випадковість: таким і повинен був стати інститут, створений три століття тому самим австрійським імператором, Францем Йосипом II. До сучасного солідного статусу & laquo; Королівський політехнічний інститут & raquo; пройшов довгий шлях, кілька разів змінюючи назву. Сучасна назва було закріплено за ним в 1975.

В університеті працюють: 82 професора, понад 400 наукових працівників. Зараз в університеті навчаються 17 600 студентів (19% іноземців; 30% жінок).

 

Основна інформація

Оригінальна назва:
Technische Universitat Wien
Міжнародна назва:
Vienna University of Technology
Девіз:
Technik fur Menschen - Wissenschaftliche Exzellenz entwickeln und umfassende Kompetenz vermitteln
Рік заснування:
1815
Тип:
Публічний
Ректор:
Петер Скаліцкі
Студенти:
Зараз в університеті навчаються 17 600 студентів (19% іноземців; 30% жінок).
Разміщення:
Відень, Австрія

У 1919 навчатися в університеті було дозволено і жінкам. Вони сьогодні становлять близько 30% відсотків від загальної кількості слухачів. Більше 25000 студентів (у тому числі близько 20% іноземців) дистанційно і на постійній основі навчаються сьогодні на восьми факультетах технічного напрямку:

 • архітектура і містобудування;
 • будівельний;
 • електроніка і електротехніка;
 • інформатика;
 • автоматика і машинобудування;
 • математика та геодезія;
 • фізика;
 • технічна хімія.

Віденський Тexнічний Унівepcитeт

Великий вибір освітніх програм здатний задовольнити всі побажання тих, хто збирається отримати технічну освіту або підвищити свою технічну кваліфікацію. Всього таких програм & ndash; 70. По 21 з них готують бакалаврів, ще по 41 готують магістрів, 5 програм призначені для підготовки професорів, і три & ndash; для докторів наук.

Діяльність університету не обмежується навчанням студентів. Це ще й великий дослідницький центр, оснащений найсучаснішим обладнанням і технологіями. Є власна лабораторія, кімната низьких температур, центр електронної мікроскопії та багаторівнева бібліотека, в архівах якої зберігаються праці, створені вченими університету від дати його заснування донині. В університеті прекрасні умови для зайнятих науковою діяльністю професорів, аспірантів і науковців. Вони створюють авторські програми, працюють над дисертаціями, проводять сміливі наукові експерименти.

Ректорат також заохочує і науково-дослідну діяльність студентів, вважаючи, що майбутнім фахівцям просто необхідно вміння поєднувати теорію і практику. Без такого підходу засвоїти непрості технічні дисципліни і оволодіти навичками їх практичного застосування навряд чи можливо.

Незважаючи на високі досягнення, Віденський Технологічний Університе т продовжує розвиватися, удосконалює свої освітні програми і технології, розширює інфраструктуру. Пріоритетні напрямки & ndash; дистанційне навчання через Інтернет, співпраця з технічними вузами по всьому світу, впровадження ефективних систем підвищення кваліфікації, різноманітних методик для іноземних студентів.

Пвикладання ведеться переважно німецькою, кілька програм здійснюється англійською мовою. При встцпі від абітурієнтів вимагають сертифікат (атестат та ін.), Де зазначений рівень володіння німецькою мовою не нижче B2. Але якщо майбутній студент непогано володіє німецькою, сертифікат можна не пред'являти – пперед зарахуванням йому буде запропоновано пройти тест на знання усної німецької. Насправді цей тест & ndash; коротка бесіда з кимось із професорів.

Детально зі списком спеціальностей та переліком документів для вступу можна ознайомитися на сайтах кожного з факультетів. Але простіше і розумніше звернутися до нас & ndash; наша компанія не тільки надасть всю інформацію на вашій рідній мові, але і надасть всіляке сприяння при оформленні виїзду на навчання, забезпечить стовідсотковий вступ і буде підтримувати на протязі всього навчання.

Отримання освіти – шлях довгий, але перший крок на цьому шляху & ndash; Ваш дзвінок нашому консультанту. або заповніть форму зворотного зв'язку.

Спеціальності університета

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям