Віденський Медичний університет

  • При вступі потрібно здавати вступні іспити
  • Під патронатом вузу знаходяться 31 клініка, в якій щорічно проводиться близько 48 000 операцій і спостерігається 100 000 пацієнтів
Подати заявку на навчання

 

Медичний Університет Відня – Великий ВНЗ і дослідницький центр в галузі медицини не тільки в Австрії, але й у всій німецькомовній частині Європи. Вeнcкій Мeдичний Унівeрcитeт був заснований в 1365 році і за короткий термін став найбільшим медичним університетом регіону. На початку 15 століття австрійські та баварські лікарі не мали права займатися медичною практикою без дозволу цього унівeрcітeта. Сьогодні це один з факультетів Віденського Державного Університету, найвідомішим випускником якого, а потім і професором, був Зигмунд Фрейд. Викладацька діяльність цього відомого психоаналітика відноситься до першої половини 20 століття.

В даний час університет налічує 1200 викладачів і близько 7500 студентів.

 

Основна інформація

Оригінальна назва:
Medizinische Universität Wien
Міжнародна назва:
Medizinische Universität Wien
Рік заснування:
1365
Тип:
Публічний
Ректор:
Univ. Prof. Dr. Wolfgang Schütz Професор Доктор Вольфган Шютц
Студенти:
7500 студентів
Розташування:
Medizinische Universität Wien Spitalgasse 23, A-1090 Wien
Додаткова інформація:
Факультети Університету

У 2004 році в результаті реформи, проведеної в системі освіти, медичний факультет отримує автономію і статус Університету. Сьогодні Віденський Мeдичний Унівeрcитeт займається не тільки освітою. Тут проводяться дослідження в галузі імунології, онкології, алергології та нейрохірургії.

Студенти Університету можуть вибирати для вивчення будь-яку з клінічних програм, яких тут велика кількість. Крім того багато часу студенти присвячують дослідженням, теорії та практиці в різних сферах – трансплантології, інтенсивної терапії, діагностики захворювань та багатьох інших. Віденський Мeдичний Унівeрcитeт має власні клініки, де щороку науковці та практиканти спостерігають понад 100 тисяч пацієнтів. Ще 500 тисяч пацієнтів спостерігаються в медичних установах, які співпрацюють з університетом.

Випускники Віденського Медичного Університету можуть продовжити навчання за програмами післядипломної освіти. Багато хто, успішно захистивши дисертацію, отримують докторський ступінь (PhD). На постійній основі в Університеті проходять навчання понад 8000 студентів під керівництвом 100 викладачів– лікарів вищої категорії.

У цьому навчальному закладі можна отримати як першу освіта, так і стати слухачем курсів підвищення кваліфікації за програмами курсів, присвячених проблемам в багатьох областях – токсикології, онкології, рекреаційної медицини та ін.

Віденський Медичний Університет бере активну участь у міжнародних програмах щодо захисту здоров'я. Наприклад, за участі його викладачів і студентів уже не один рік успішно працює пологовий центр у Казахстані та медичні організації в Куала-Лумпур і Тріполі.

За більш детальною інформацією щодо умов вступу до Віденського Медичний Університету зверніться до консультанта або заповніть Форму зворотного зв'язку.

Віденський Медичний Університет – це відмінніий навчальний заклад, який надає престижний диплом, високі стандарти навчання і найширші перспективи в галузі медицини. В цьому ВНЗ отримав освіту не один нобелівський лауреат. З «Education In Vienna» і ви можете приєднатися до їх числа!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям