Віденський Економічний університет

  • Університет уклав договори з більш ніж 215 економічними вузами для обміну студентами
  • У вузі діє Клуб випускників та ZBP Центр кар'єри
  • Більше 800 компаній щорічно залишають заявки на роботу для випускників
Подати заявку на навчання

Віденський Державний Університет економіки та бізнесу (скорочено Віденський Економічний Університет) є найбільшим і найвідомішим у країні вищим навчальним закладом, який готує фахівців в галузі економіки. З його стін вийшли знамениті на весь світ нобелівські лауреати, багато випускників досягли високого становища, побудувавши блискучу кар'єру.

Основна інформація

Оригінальна назва:
WU (Wirtschaftsuniversität Wien)
Міжнародна назва:
Віденський університет економіки та бізнесу
Рік заснування:
1898
Тип:
Публічний
Ректор:
Професор доктор Крістоф Бадельт (Christoph Badelt)
Студенти:
24 200 студентів
Розташування:
Augasse2-6,1090 Vienna, Austria

Віденський Державний Університет економіки та бізнесу (скорочено Віденський Економічний Університет) є найбільшим і найвідомішим у країні вищим навчальним закладом, який готується фахівців в галузі економіки. З його стін вийшли знамениті на весь світ нобелівські лауреати, багато випускників досягли високого становища, побудувавши блискучу кар'єру.

Історія Віденського економічного університету

До уваги студентів запропоновані самі затребувані на сьогоднішній день спеціальності у сфері бізнесу та економіки. Про якість викладання каже викладацький склад, до якого входять професори та науковці. Щорічно, крім тих, хто поступає безпосередньо Віденський Економічний Університет, сюди на навчання приїжджають студенти з інших ВНЗ та країн за програмою обміну. Університет уклав договір з більш, ніж 200 вищими навчальними закладами. Сюди з'їжджаються з усього світу: Америки, Європи, Азії.

Університет Сьогодні

Близько п'ятої частини від загальної кількості студентів – іноземці. У цьому немає нічого дивного: умови вступу та якість отриманої освіта дозволяє претендувати на престижні посади в престижних компаніях зі світовим ім'ям. У студентів також є унікальна можливість брати участь у міжнародних симпозіумах і конференціях, і бути в курсі останніх подій, які відбуваються в області економіки.

Віденський Економічний Університет складається з чотирьох корпусів. Аудиторії і конференц-зали обладнані відповідно до сучасних стандартів якості. Сам кампус розташувався в престижному районі Відня поруч з центром міста. Окремої уваги заслуговує бібліотека при університеті. Це найбільша бібліотека Австрії, в якій зібрані і зберігаються праці в області бізнесу та економіки.

Студентам пропонується пройти навчання на всі 3 ступені вищої освіти: бакалавра – 2 програми, магістра – 11 програм і доктора – 3 програми. Частина програм високо котирується в рейтингу університетів світу. Спеціальності бакалавріату розділяються на дві групи:

1. Факультет економічного права

  • Економічне право

2. Факультет економічних і соціальних наук:

  • Бізнес-адміністрування (економіка і бізнес)
  • Міжнародне бізнес-адміністрування (міжнародна економіка і бізнес)
  • Регіональна економіка и соціоекономіка
  • Економічна інформатика

Для вступу на будь-яку спеціальність з блоку економічних і соціальних наук студенту потрібно зареєструватися і здати загальний конкурсний вступний іспіт.

Щоб дізнатися, як вчинити в Віденський Економічний Університет — зв'яжіться, будь ласка, з нашим консультантом або заповніть форму зворотного зв'язку.

Хочете дізнатися секрет вступу в один з найпрестижніших університетів Австрії? Він криється всього в трьох словах: «Education In Vienna».

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям