Вартість навчання в Австрії

Перспективи отримання диплома іноземного вузу, який визнається по всьому світу, як, наприклад, Віденський державний університет з лишком окупає вартість навчання в Австрії. А для справедливості варто зауважити, що вона зовсім невисока. Ціна може коливатися, на неї впливає громадянство іноземного студента і той вуз, в якому він хоче навчатися.

Вартість навчання в Австрії

Ціна навчання в австрійському державному вузі

Вартість навчання в Австрії в державних вузах доступна. Навчатися доведеться від 6 до 12 семестрів, в залежності від спеціальності. Середня ціна становить 380 євро в семестр, що зовсім недорого і навіть дешевше, ніж у вітчизняних вузах. Незмінно високою залишається якість навчання.

Вартість навчання в приватних вузах Австрії

Ціна на навчання в Австрії може бути і не дешевше, ніж в інших європейських країнах і в США. Яскравий тому приклад - віденська філія Університету Webster. Це приватний американський університет, який пропонує програми навчання в основному в гуманітарних спеціальностях і сферах, пов'язаних з управлінням. Вартість року навчання бакалавра становить близько 26 000 євро, з урахуванням проживання, харчування, надання навчальних матеріалів і проїзних документів. Магістрам навчання обійдеться дешевше на 6 000 євро.

Ще один престижний приватний вуз Вени - Університет MODUL. За рік навчання на спеціальностях, пов'язаних з туризмом, державним управлінням і медиатехнологиями, береться оплата в розмірі 16 000 євро за рік, за умови внесення первинного внеску в 10 000 євро.

Вартість навчання в Австрії в залежності від категорії країни

Вартість навчання в Австрії варіюється для студентів з різних країн. Для деяких студентів може бути безкоштовною, правда, це стосується виключно країн з недостатньо розвинутою економікою, таких як африканські країни, Афганістан, Бангладеш, Ємен. Учням потрібно оплатити лише студентський внесок, який складає всього 18,5 євро.

Вартість навчання для громадян країн з розвиненою економікою

Студентам з Росії та ряду інших країн, таких як Туреччина, Малайзія, Лівія, Чилі, навпаки, доведеться платити дорожче. Вартість навчання в Австрії для них становить 745,22 євро за семестр, включаючи студентський збір.

Вартість навчання для громадян країн з економікою, що розвивається

І остання група країн, для яких вартість навчання в Австрії становить 381,86 євро, включаючи студентський збір. До цієї групи належать країни СНД - Україна, Вірменія, Казахстан, Азербайджан, а також Китай, Індія, Сербія, Ірак та інші.

Вартість навчання і життя в Австрії

Якщо бути гранично ощадливим, то можливо прожити місяць на 600 євро, середня ж ціна життя в Австрії для студента становить 700-800 євро. У вказану суму входить тільки транспорт, житло, харчування і невеликі кишенькові витрати, а також страховка. Найбільше грошей піде на оплату житла і на прожиток. З них майже 300 євро - оплата місця проживання. І все ж, це значно дешевше, ніж життя, наприклад, у Великобританії або Нью-Йорку.

Компанія Education in Vienna - надійний постачальник професійних послуг в області отримання вищої освіти в Австрії. Дійте разом з нами, замовляйте місце в кращих університетах Відня.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям