Вартість навчання за кордоном

Висока вартість навчання за кордоном зазвичай є головною перешкодою при виборі країни для здобуття вищої освіти. Але якщо не впадати в песимізм, підійти до цього питання з розумом і вивчити університети різних європейських країн, то стає видно, що ціна навчання в Австрії(ось лінк) не так вже й висока, якщо не сказати «практично відсутня».

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном: Австрія

Вартість навчання за кордоном, а саме в Австрії, досить низька у державних університетах. Більшість вузів Австрії належать державі. З 22 університетів 15 (9 державних і 6 приватних) знаходяться в столиці. В залежності від університету та громадянства іноземного студента, вартість навчання може змінюватись, але стандартна плата становить близько 380 євро, хоча росіяни та жителі розвинених країн змушені платити близько 744 євро в семестр.

Вартість навчання в австрійських вузах з 2013 року

Саме з літнього семестру в 2013 році вартість навчання за кордоном (в Австрії), стала дорівнювати вищенаведених цифр. Уряд ввів плату за навчання з тієї причини, що кількість студентів за останні 11 років зросла на 220%, серед них істотно збільшився потік іноземців. Щоб підтримати своїх студентів, для ряду країн ввели різну вартість оплати здобуття вищої освіти.

Список країн за вартістю навчання за кордоном

Для ряду країн, куди входить і Україна, вартість навчання визначена в розмірі € 363,36 за семестр. Росія входить в список країн, жителі яких оплачують € 726,72. І додатково оплачують всі студентський внесок у розмірі € 18,5. Як видно, вартість навчання за кордоном не так вже й висока, якщо не згадувати про приватні вузи.

Існує остання, третя група країн, так звані країни третього світу, студенти яких не платять за навчання нічого, крім стандартних € 18,5 студентського внеску. До них відносяться : Афганістан, Ангола, Нігерія, Непал, Ліберія, Самоа, Уганда та інші.

Вартість навчання в приватних університетах Австрії

Студентами затребувані і приватні вузи Австрії. За навчання у приватному університеті доведеться платити від € 5500 за семестр. Привабливість приватних вузів Австрії полягає в:

  • виборі мови навчання (німецька або англійська);
  • можливості отримати диплом, визнаний в країнах ЄС і США (наприклад, в Університеті Webster видається американо-австрійський диплом);
  • навчатися у кращих професорів і викладачів у вибраній області, а також вчених та запрошених лекторів;
  • проходити практику в міжнародних компаніях.

Ціна навчання за кордоном: Великобританія

Але вартість навчання за кордоном може бути дійсно дуже високою. Яскравим прикладом для порівняння виступає Великобританія. Річна вартість навчання тут складає 10-15 тисяч фунтів. Вона коливається в залежності від вузу і спеціальності, де найдорожчими є медицина і стоматологія.

Легендарні Оксфорд і Кембридж також вписуються в загальну цінову політику, рік навчання обійдеться в 13-16 тисяч фунтів. Останнім часом почали з'являтися і більш дешеві бізнес-школи за 7 тисяч фунтів на рік.

Додаткові витрати студентів за кордоном

Без щоденних витрат, на жаль, нікуди не дінешся. В Австрії за місяць сума складе 700-800 євро. У цю суму входять транспорт, житло (від 250 євро), харчування та кишенькові витрати.

Наші менеджери вислухають Ваші запитання за телефоном або нададуть вичерпну skype-консультацію. Економте Ваші гроші і час, отримуйте доступну і якісну освіту з компанією Education in Vienna.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям