Вартість навчання за кордоном

Досить поширена думка, що вартість навчання за кордоном недосяжна і недоступна для більшості простих людей. Це справедливо для елітних та приватних шкіл Великобританії, Швейцарії, Ізраїлю. Але в той же час у Вас є унікальна можливість отримати якісну освіту в престижних університетах Австрії. На освітньому ринку навчальних закладів Віденські університети займають лідируючі позиції серед аналогічних Вузів Європи, вартість навчання в австрійських Вузах цілком доступна, а в деяких випадках навіть дешевше, ніж у Росії, Україні та інших країнах СНД. Але освіта в австрійських університетах дає ряд переваг, серед яких знання мов, корисні знайомства в інших країнах, розширення кругозору і більш широкі кар'єрні можливості.

Вартість навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном в Австрії становить всього 379,86 євро за семестр. Ця плата включає в себе ціну за навчання (363,36 євро) та членські внески в студентський союз (16,50 євро). При цьому, австрійські університети займають почесне місце в освітній системі Європи, а їхні дипломи визнаються у всіх країнах Євросоюзу.

Єдиною перешкодою на шляху до отримання жаданого запрошення на навчання може стати довгий і клопіткий збір документів, оформлення візи, заповнення заявок і формулярів. Навчальні семестри починаються 1 жовтня і 1 березня відповідно. До цього терміну необхідно визначити вартість навчання за кордоном, прорахувати витрати на проживання, замовити авіаквитки, трансфер і т.д.

Але і це не біда. Фахівці компанії Education in Vienna візьмуть на себе ці клопоти і забезпечать 100% вступ, щоб Ви могли з задоволенням жити і вчитися в одній з найбільш розвинених країн світу.

Вопрос:

Які іспити потрібно здавати при вступі до університету прикладних мистецтв на факультет графіки та реклами якщо я вступаю після школи? І скільки коштує навчання на цьому факультеті?

Ответ:

У цьому ВНЗ для вступу обов'язково потрібно надавати портфоліо за профілем з 10-20 робіт, проходити 6-годинний творчий іспит і проходити співбесіду. Тільки після цього можна вступити. Вартість навчання за кордоном коливається залежно від країни проживання. Для всіх країн СНД, крім РФ, становить 381 євро на семестр. Для РФ-744 євро на семестр.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям