Університети Відня

Питання:

Я закінчила коледж в цьому році. Мені 19 років. Чи можу я вступити до університетів Відня за спеціальністю перекладацтво? В які терміни? І скільки це коштує?

Відповідь:

Університети Відня відомі якістю освіти. По вибраній спеціальності Ви можете втупити і проходити навчання за кордоном у Віденському Державному Університеті. Для того, щоб розпочати вступ, Вам потрібно розуміти, що весь процес оформлення документів, передача їх в університет, зворотній зв'язок і т.д. займає тривалий час, а саме, не менше 2-3 місяців. А ще необхідно подбати про отримання візи. В залежності від кількості наявних документів, типу вибраного житла і т.д. сума загальних витрат варіюється. Тому, напишіть нам детальніше про те, які документи у Вас готові, де плануєте жити, на якому етапі знаходиться оформлення студентської візи - ми порахуємо і надамо детальну консультацію.

Також компанія Education in Vienna пропонує Вам оформити пакет «Все і відразу», і тоді Ви будете на 100 відсотків впевнені, що вже в найближчому семестрі Ви станете студентом австрійського Вузу!

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям