Університети Австрії

Хочете отримати якісну освіту і стати професіоналом у своїй справі? Університети Австрії - це те, що Ви шукали!

Вищі навчальні заклади матінки Європи пропонують величезний вибір факультетів і спеціальностей. Важко не розгубитися серед такого різноманіття. Тим більше, що саме зараз потрібно вибрати ту єдину і правильну дорогу по якій Ви будете рухатися вперед до своєї майбутньої професії. Для того, щоб визначитися який університет краще, чим він знаменитий, де знаходиться і які факультети пропонує, Вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами. Ми співпрацюємо з найкращими і престижними вузами Австрії: як приватними, так і державними. Тут Ви отримаєте освіту на європейському рівні, знайдете нових знайомих, отримаєте всебічну допомогу при адаптації і подальшому влаштуванні на роботу.


Самостійно вступити до університетів Австрії досить складно через масу всіляких нюансів з оформленням документів. Без професійної допомоги тут не обійтися. Ми, зі свого боку, врахуємо всі Ваші побажання щодо вибору університету, спеціальності, місця проживання і підготуємо всі необхідні папери.

Домогтися вступу в університети Австрії можна, але зробити це досить непросто. Вузи ретельно перевіряють документи, рівень освіти, особисті характеристики майбутнього студента, і на підставі цього надсилають запрошення або відмовляють у вступі. Щоб відмови не було, наша компанія "Education in Vienna" надасть Вам всебічну підтримку у вступі та супроводі. Ми зробимо для Вас все: від первісної заявки до пошуку житла і курсів з вивчення мови. З нашою допомогою Ви зможете навчатися в престижному Вузі та отримаєте високооплачувану професію! Будь-яке питання від пошуку університету, факультету до оформлення візи. Повірте, ми знаємо як це робиться!Найкращі університети в Австрії

Навчання в центрі Європи в Австрії - найбільш вдалий варіант для студента по багатьом параметрам, у тому числі, із-за доступної за ціною та якістю вищої освіти. Університети в Австрії пропонують близько 300 програм на вибір, при цьому вступні іспити передбачені лише на найбільш популярних напрямках.Тут також можна вступати одразу після школи, не витрачаючи дорогоцінного часу на навчання у себе на батьківщині.

університети в Австрії

Державні університети в Австрії

Вибір державних вузів в цій невеликій країні досить великий. Тут представлені як популярні напрямки (медицина, економіка, гуманітарні, юридичні та технічні науки), так і рідкісні професії. Основна вимога при навчанні - знання німецької мови на рівні В2. Державні університети в Австрії готові запропонувати ряд програм для навчання та англійською мовою. Найбільший вибір спеціальностей при вступі англійською мовою пропонується на ступінь магістра.

Університети в Австрії доступні студентам будь-якого віку, починаючи з 17 років. Передбачені стипендії і гранти, які можна отримати, самостійно подавши заявку до Академічної служби обмінів. Звичної нам автоматичної винагороди за хороші оцінки при навчанні у вигляді стипендії в Австрії немає.

Державні університети в Австрії

Приватні університети в Австрії

Для тих, хто може дозволити собі оплачувати вищу освіту в розмірі від 10 тисяч євро за рік і вище, працюють приватні університети в Австрії. Додатковими перевагами навчання в приватних вузах є:

  • невеликі групи студентів;
  • навчання англійською мовою;
  • запрошення університетом на лекції особистостей, які добилися істотних успіхів у своїй галузі;
  • новаторські підходи в освіті;
  • спеціальності, адаптовані до сучасного ринку праці та вимог роботодавців.

Популярний міф про те, що вчитися в приватному вузі легше (оплатив і можна нічого не робити), в корені невірний. Приватні університети в Австрії пишаються своєю репутацією, тому доводиться навчатися на совість, а вимоги до студентів досить високі. Мінусом є вузьке коло спеціальностей, які можна отримати. Немає медицини, астрономії, біології. Основний акцент на економіку, туризм, управління, соціологію, менеджмент, засоби зв'язку.

Оплата за навчання в державних і приватних вузах

Навчання в державному вузі Австрії фінансово доступно для студентів з різних країн світу. Так, для громадян найбільш економічно нерозвинених держав (країн третього світу) вартість складає всього 18,5 євро за семестр студентського внеску. Студенти з цілої плеяди країн СНД сплачують за семестр 380 євро. Для студентів з розвинених держав, в тому числі і Російської Федерації, оплата становить 744 євро за семестр. Вартість навчання може також варіюватися в залежності від вузу.

Навчання в приватних вузах Австрії обійдеться на порядок дорожче. Так, програми бакалавріату в Університеті Webster коштують 9 120 євро за семестр, а магістратури - від 10 125 євро. Університет Modul за семестр навчання запитує 8 000 євро. Додаткова умова - внесення первинного внеску в розмірі 10 000 євро.

Як бачимо, приватні і державні навчальні заклади Австрії мають свої переваги і недоліки. Зверніть увагу, крім вступу до університетів Відня, компанія Education in Vienna надає цілий комплекс послуг з супроводу в Австрії, пошуку житла, запису на курси німецької мови.

Дзвоніть, з нами вступати легко і вигідно!

Розповісти друзям