Університет Webster

  • Відділення престижного університету США
  • Випускники отримують американо-австрійський диплом
  • Можливість поїхати в інші відділення вузу розташованих в Америці, Європі та Азії
Подати заявку на навчання

У найпрестижнішому університеті Webster лекції читають кращі викладачі світу, а диплом випускника діє у всіх країнах. Тут вам відкриються шляхи у світ бізнесу і ділового спілкування. Зробіть перший крок разом з «Education In Vienna»!

Університет Вебстер заснували в штаті Міссурі, м Сент-Луїс в 1915 році. Він є приватним університетом. З часом його міжнародні філії були відкриті в Європі і в Азії. Акредитований університет в США Комітетом з вищої освіти. Віденське відділення відкрили в 1981 році.

Основна інформація

Оригінальна назва:
Webster’s Vienna campus
Рік заснування:
1981
Тип:
Публічний
Ректор:
Dr. Arthur Hirsh
Професорсько-викладацький склад:
близько 100 викладачів з 20 країн
Студенти:
Приблизно 500 учнів з 60 країн, з яких 350 студентів і 150 аспірантів
Розташування:
Відень, Австрія

Тут навчаються: більше 500 студентів з усього світу, 150 з яких — аспіранти. В університеті Webster працюють викладачі з 20 країн. Одним словом, Університет Вебстер по праву називається міжнародним університетом.

Цікаві факти про університет Вебстер

Незважаючи на те, що цей ВНЗ розташований у Відні, всі лекції читаються виключно англійською мовою

Основними науками, які тут вивчаються, є:

  • соціологія,
  • бізнес,
  • інформаційні технології,
  • менеджмент,
  • засоби зв'язку.

Випускники можуть отримати тут ступінь бакалавра або магістра абсолютно по будь-якій спеціальності. Так само університет Вебстер пропонує своїм студентам Проживання в студентському гуртожитку Відня — Donaufeld Studentheim, представляє собою двомісні кімнати з меблюванням і повною обстановкою для проживання студентів.

Найголовнішою перевагою університету Вебстер є американсько-австрійський диплом, який визнають у всіх країнах світу. Фахівці з таким дипломом завжди знаходять собі престижну роботу в будь-якому куточку світу. Студенти отримують можливість розвитку в цікавому для них напрямку. Кожен може вибудувати індивідуальну програму розвитку. В університеті створюються різні групи, де вдосконалюється вміння спілкуватися, будувати бізнес або вирішувати комплексні завдання. Тобто, тут студенти на практиці вчаться всьому, що пов'язано з бізнесом і з діловим спілкуванням.

Завдяки тому, що в університеті працюють та навчаються люди з різних країн, це дозволяє адекватно асимілюватися студентам, знаходячи спільну мову з представниками різних національностей.

Розташування університету Webster

Університет Вебстер розташований в 15 хвилинах їзди від центру Відня. Неподалік від австрійської столиці знаходяться Прага, Мюнхен, Зальцбург і Будапешт. Ці міста є перлиною європейської історії та культури, тому крім висококласного освіти, студенти отримують і чудову можливість глибше вивчити культуру та історію Європи. Вступити сюди завдання непросте. По-перше, потрібні величезні знання в різних областях. А по-друге, навчання вимірюється в тисячах євро за рік, і дозволити це можуть далеко не всі. Але, якщо все-таки вдається отримати диплом університету Вебстер , то, безсумнівно, це — путівка в успішне життя.

Щоб дізнатися, як поступити в університет Вебстер у Відні — зв'яжіться, будь ласка, з нашим консультантом або заповніть форму зворотного зв'язку. І ми самі зв'яжемося з Вами!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям