Університет прикладних наук у Відні, вступ

Питання:

Як проходить вступ до університету прикладних наук у Відні?

Відповідь:

Для тих, хто не мислить своє життя без творчості і хоче отримати воістину безцінні знання в одному з найпрестижніших університетів Австрії, є унікальний шанс попасти в Університет прикладних наук у Відні, вступ до нього, проходить в 4 етапи:

Здача портфоліо (в середньому із мінімум10 робіт). Тобто, так би мовити, потрібно презентувати своє бачення спеціальності (малюнок, креслення, фото, відео). Можна також прикріпити невелике ессе, де варто вказати, чому абітурієнт хоче вивчати саме цю спеціальність.

  1. Вступний іспит. Цей етап проходять ті, хто пройшов етап №1. (Результати оголошують протягом 3-5 днів). Зазвичай абітурієнтові надається конкретне завдання (наприклад, зробити ескіз або малюнок) у вигляді теми, яку він повинен втілити в своїй творчості.
  2. Співбесіда. Співбесіда зазвичай проходить у вигляді перевірки завдання з етапу №2, обговорення його з абітурієнтом (можливо і англійською мовою).
  3. Оплата. Після успішної здачі вступних іспитів Вам потрібно сплатити за навчання за семестр, виходячи з поточних розцінок. Після цього Ви отримуєте офіційне підтвердження про бажане місце у Вузі, студентський, інші документи і можете насолоджуватися країною, відвідувати унікальні місця і пам'ятники, вивчати мистецтво, знаходячись в самому центрі Європи.
  4. Мова. Перевага навчання в Австрійських університетах полягає в тому, що його можна почати без хороших знань німецької і протягом семестру-двох вивчити до потрібного для повного розуміння рівня – В2.

Таку унікальну можливість самореалізуватися надасть Вам Університет прикладних наук у Відні, вступ до нього, не дивлячись на деякі труднощі, доступний. Залишайте заявку на сайті і ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас хвилюють.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям