Університет MODUL

  • Всі програми доступні для вивчення англійською мовою
  • Постійний призер у номінаціях міжнародного співробітництва та туризму
Подати заявку на навчання

Університет MODUL являє собою міжнародно-орієнтовану організацію наукових досліджень. Цей приватний університет утворений в 2007 році. Освіта дається в сфері туризму, медіа-технологій та державного управління. Студенти тут вивчають і традиційні предмети, і абсолютно нові дисципліни.

Основна інформація

Оригінальна назва:
MODUL University Vienna
Міжнародна назва:
MODUL University Vienna
Рік заснування:
2007
Тип:
Публічний
Ректор:
Prof. Dr. Karl Wöber (Професор доктор Карл Вьобер)
Студенти:
18 753 (літо 2007)
Розташування:
Відень, Австрія

Навчання за кордоном — Університет MODUL

Так, на семінарі викладачів університетів Європи, Австралії та Північної Америки було вирішено ввести новий предмет міждисциплінарної спрямованості. Він має на увазі вивчення навичок розвитку особистості. Іншими словами, викладачі тут готують своїх студентів грамотно вирішувати поставлені завдання, досягати поставлених цілей і правильно себе вести в міжособистісних відносинах і різних соціальних ситуаціях. Очікується, що студенти стануть ще впевненіше добиватися успіхів у бізнесі, при цьому дотримуватися правил пунктуальності і повагу до колег по бізнесу. Тут регулярно проводяться наукові дослідження, при чому по різних напрямах.

Спеціальності:

  • Нові засоби інформації,
  • Громадське управління та менеджмент,
  • Готельна справа і туризм.

Найперспективнішими напрямками є: менеджмент і громадське управління, новітні засоби інформації та туристичний і готельний бізнес. Університет Модуль першим в Австрії організував факультет & laquo; Туризм і готельна справа & raquo;. Його студенти відвідують унікальні курси, які навчають взаєминам з новітніми засобами масової інформації та секретам менеджменту. Поки це єдиний вищий навчальний заклад, практикує найсучасніші засоби навчання. Решта поки викладають за традиційною схемою.

Ще одним його перевагою є читання всіх лекцій по-англійськи, що гарантує доступність знань та їх актуальність. Особливістю прийому до цього ВНЗ є відсутність вступних іспитів. Ніяких обмежень при вступі немає. Всі студенти зможуть відвідувати будь-які предмети, навіть якщо вони не входять до його спеціальність. Так само є можливість пройти практику в найбільших організаціях міжнародного рівня. Всі спеціальності, за якими ведеться навчання в MODUL , є дуже затребувані в різних країнах світу.

Розташування університету Modul

Університет MODUL розташований у Відні, в районі Каленберг. Звідси відкривається вид на все місто. Завдяки вдалому місцю розташування, студенти можуть відвідувати інші всесвітньо відомі культурні центри Європи, дізнаватися їх історію та культуру.

Щоб дізнатися, як вступити в університет Модуль у Відні — зв'яжіться, будь ласка, з нашим консультантом або заповніть форму зворотного зв'язку. І ми з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям