Умови друга вища освіта

Питання:

Здрастуйте! Я і чоловік здобули вищу освіту в Росії по спеціальностях графічний дизайнер і інженер-теплотехнік. Ми хотіли б поступити в університет Modul на спеціальність готельний бізнес і туризм (бакалавр). Хочемо дізнатися про умови, якщо ми хочемо здобувати другу вищу освіту. Чи потрібно нам отримувати довідку з Російського вузу по тій самій спеціальності, що ми маємо, і чи ми маємо право навчатись даній професії?

Відповідь:

Умови, щоб здобути другу вищу освіту, дуже прості. Ви вибрали для навчання приватний ВУЗ, а в приватні Вузи довідка не потрібна. Тому, Ви з легкістю можете поступити, а ми Вам в цьому допоможемо. Тим паче, що для тієї спеціальності, яку Ви вибрали, створені всі умови, щоб здобути другу вищу освіту і паралельно мати робочу практику. Ви зможете поглянути готельно-ресторанний бізнес зсередини і відчути всі тонкощі цієї справи.

Австрія – рай для туристів, тому туристичний бізнес тут розвинений дуже сильно.

Сміливіше звертайтеся до нас і наші консультанти дадуть детальну відповідь на всі питання, що цікавлять Вас, і допоможуть поступити у вибраний університет!

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям