Технічні університети Європи

Віденський технічний університет

Які Ви знаєте відомі технічні університети Європи? Правильно! Перше, що спадає на думку – це Віденський технічний університет. Він вважається одним з найпрестижніших і входить в десятку кращих університетів Європи. Саме тому вся Європейська еліта віддає перевагу навчанню в цьому університеті. Його девіз: «Технології для людей». З його стін вийшли учені зі світовими іменами, тому тут уважно стежать за новинками в своїй області і активно залучають студентів до дослідницької діяльності. Такі солідні університети в Австрії пропонують для навчання безліч факультетів.

Факультети Віденського технологічного університету:

  • Факультет математики і геоінформаційних систем;
  • Фізичний факультет;
  • Факультет технічної хімії;
  • Факультет інформатики;
  • Факультет цивільного будівництва;
  • Факультет архітектури і регіонального планування;
  • Факультет машинознавства і організації виробництва;
  • Факультет електро- і інформаційної техніки.

Технічні університети Європи готують фахівців екстра класу. Віденський технічний університет, у свою чергу, володіє кваліфікованими кадрами. До складу викладачів входять не лише професори, а також вчені і нобелівські лауреати. Всі отримані знання закріплюються на практиці. Лекції проходять не нудно і сухо, а у відповідності з прогресивними методиками, досить часто у вигляді диспутів і консиліумів. Студенти мають можливість брати участь у всіляких наукових проектах, тим самим не лише створюючи собі ім'я, але і заробляючи на цьому. Кращі випускники можуть працювати і займатися науково-дослідною діяльністю при Університеті.

Якщо Вашою метою є здобування якісної освіти і диплома світового зразка, а технічні науки це Ваше покликання, то Віденський технічний університет - це саме те місце, де Вам необхідно навчатися!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям