Система вищої освіти в Австрії

Можливість отримання професії в Австрії вабить багатьох. Навчатися тут престижно, а диплом міжнародного зразка дає серйозні переваги при здобутті роботи. Однак слід знати, що одні вищі навчальні заклади дають теоретичні знання, а інші - націлені на прищеплення студентам практичних навичок. Розглянемо, яка система вищої освіти в Австрії, і які саме «бонуси» можна отримати, вибираючи той чи інший навчальний заклад.

Система вищої освіти в Австрії

Вища освіта в Австрії: рівні можливості, різні результати

Система вищої освіти в Австрії дозволяє отримати знання в державних і недержавних навчальних закладах. Варто зауважити, що більшість вузів Австрії державні та перебувають на фінансуванні федерального бюджету країни.

Структура вищої освіти в Австрії виглядає наступним чином:

  • Університети (Universitaeten). Вектор навчання - теоретичні знання, практичні напрацьовуються під час стажувань і безпосередньо на робочому місці. Система вищої освіти в Австрії побудована за принципом - свобода вибору навчальних дисциплін, тем курсових і дипломних проектів, навіть термінів здачі іспитів. Університети відрізняються широкими можливостями у виборі спеціальності: від гуманітарно-соціологічних до фізико-технологічних галузей знань.
  • Коледжі (Akademien des nicht-universitaeren Bereich). Тут проходять навчання працівники соціальних сфер, викладачі початкових шкіл, медичні працівники середньої ланки. Навчання в коледжах триває три роки.
  • Вищі школи, фаххохшуле (Fachhochschule). В рамках навчання в фаххохшуле студентам даються практичні знання. Навчання триває 6-8 семестрів. Це свого роду вища професійна освіта. І, до речі, роботодавці охоче беруть на роботу випускників фаххохшуле.

Особливості вищої освіти в Австрії

Отримати освіту в Австрії можна в 15 державних університетах широкого профілю і в 6 університетах мистецтв. Крім того, система освіти в Австрії включає в себе 10 приватних університетів і 20 фаххохшуле.

Перший рівень вищої освіти, яку отримує студент - бакалавр. Курс навчання розрахований на 6 семестрів. Академічну освіту можна отримати зі ступенем магістр протягом 4 семестрів. Є і докторантура, яка після захисту дисертації дає ступінь доктора. Вона триває 3-4 семестри. Таким чином, загальна тривалість навчання може становити від трьох до семи років.

Вища освіта в Австрії, це не просто модна тенденція, це внесок у Ваше успішне майбутнє. Дізнайтеся, як вступити до університетів Відня у консультантів нашої компанії.

Відправте заявку на вступ на електронну пошту: [email protected]

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям