Система освіти в Австрії

Абітурієнтам, які вступають в австрійські вузи, цікаво буде знати, наскільки система освіти в Австрії відрізняється від прийнятої в країнах СНД. Насамперед, це стосується вищої освіти, яка ділиться на три сектори:

  1. Akademien des nicht-universitaeren Bereich - коледжі, в яких навчають викладачів і соціальних працівників.
  2. Universitäten, Universitäten der Künste - університети та університети мистецтв. Тут представлений широкий вибір програм для навчання (всього близько 300).
  3. Fachhochschule - вищі школи, в яких навчання носить більш прикладний та практичний характер.

Система вищої освіти в Австрії

Система вищої освіти в Австрії - університет або вища школа

Для іноземців система освіти в Австрії надає привабливі умови для вступу, чим і обґрунтовується така популярність австрійських вузів, в яких п'ята частина студентів - вихідці з різних країн світу. Практично всі університети є державними і знаходяться під патронатом Міністерства науки і транспорту і фінансуються з федерального бюджету. Саме тому вища освіта для самих австрійських громадян є безкоштовною.

Вища школа - різновид вищої освіти в Австрії. Сформувалися Fachhochschule на початку 90-х років 20 століття. Їх відмінністю від університетів стала програма, розрахована на 8 семестрів і орієнтована на професійне навчання. Студенти більшу частину навчання присвячують практичній стороні занять і після закінчення вузу мають всі шанси працевлаштуватися вже в перші 3 місяці після отримання диплома.

Отримати вищу освіту у Відні

Столиця Австрії пропонує для студентів 15 університетів. Система освіти в Австрії дозволяє студентам навчатися в приватних і державних вузах. У Відні налічують 11 державних і 4 приватних університетів, серед яких найбільшою популярністю у студентів користуються: Віденський університет (92 тисячі студентів), Віденський медичний університет (8,5 тисяч студентів), Віденський технічний університет (18 тисяч) та Віденський економічний університет (25 тисяч).

Столиця Австрії воістину є студентським містом. За різними версіями друкованих видань займає перші місця, як найкраще місто для проживання. У 2014 році за версією QS BEST STUDENT CITY RANKINGS Відень зайняв 15 місце серед кращих міст світу для студентів, розділивши його з Дубліном. Всього у Відні навчається половина всіх студентів Австрії, а саме понад 145 тисяч людей.

Ступені, які пропонує система вищої освіти в Австрії

Університети Австрії навчають на ступені, згідно положень Болонської угоди, у джерел створення якої стояла і Австрія. Нижче наведені стандартні терміни навчання, які прописані в навчальних планах вузів. Однак найчастіше австрійські студенти можуть вчитися на 1-2 семестри довше.

  • Бакалавр - тривалість навчання 6 семестрів (в рідкісних винятках до 9 семестрів).
  • Магістр - тривалість навчання 4 семестри.
  • Доктор - тривалість навчання - 2-4 семестри.

У 2014 році у Віденському університеті ступінь бакалавра отримали 10 900 випускників, магістра - 1 100 і доктора - 585 випускників. Всього у закладі працює 9 490 викладачів, з яких академічну ступінь мають 6 700 осіб.

Збираєтесь стати студентом віденського університету? Чекаємо Ваших заявок за контактами, вказаними на сайті. Стати студентом в Австрії може кожен, а приклад тих, хто вступив - яскраве тому підтвердження.

Випускники австрійських вузів - це фахівці, що володіють найсучаснішими, затребуваними знаннями, освоїли новітні технології та мають чіткі амбіції кар'єрного зростання.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям