Студентські гуртожитки у Відні

Немає знайомих у Відні і нікому допомогти з пошуком житла?

Компанія Education in Vienna являється перевіреним постачальником послуг у сфері освіти

і проживання студентів у Відні. Звоніть нашим консультантам, залишайте заявки на сайті.

У нас в каталозі тільки кращі студентські гуртожитки столиці Австрії!

Вступити до університету Відня - зробити пів справи. Дуже важливо після отримання запрошення знайти місце для житла на найближчий семестр. Студентські гуртожитки у Відні є ідеальним місцем. Це відносно недороге житло, яке має ряд переваг перед квартирами і апартаментами.

У нас зарезервовані вільні місця різної категорії комфортності і цінового діапазону для студентів освітніх центрів. Враховуючи попит на гуртожитки та апартаменти у Відні, студентам необхідно бронювати місця в гуртожитку завчасно.

Для бронирования места в общежитии выберите желаемую категорию общежития, заполните заявку и оплатите обработку анкеты. После заключения контракта на семестр, необходимо произвести единовременный платеж в размере залога и оплаты общежития за семестр. Из залога при выезде удерживаются: регистрационный сбор, уборка комнаты и административные расходы.

Фахівці нашої компанії рекомендують зайнятися пошуком місця для проживання якомога раніше. Якщо починати за місяць до початку семестру, тобто в березні або вересні, може бути вже запізно. Студентські гуртожитки у Відні дуже популярні. Їх налічується близько 14 800, але якщо врахувати, що тільки в одному віденському університеті навчається близько 90 тисяч студентів, самостійно знайти хорошу кімнату завдання не з легких.

Серед студентських гуртожитків європейських країн австрійські визнані найбільш комфортабельними: сучасний дизайн, меблі у відмінному стані, чистота і порядок. Ряд переваг студентських гуртожитків у Відні:

  • Орендна плата менше ніж за квартиру.
  • Відсутня додаткова плата за кабельне телебачення, інтернет та електроенергію. Всі ці витрати включені в місячну оплату за кімнату.
  • У гуртожитку мешкають студенти з різних куточків землі, що дає можливість познайомитися з цікавими людьми з різних країн світу і завести нових друзів.
  • У деяких гуртожитках не потрібно піклуватися про прибирання кімнати - два рази на тиждень приходить прибиральниця і наводить порядок.
  • Широкий вибір для цікавого проведення вільного часу: більярд, настільний теніс, тренажерний зал, читальний зал, музична кімната, сауна - і все це безкоштовно.
Розповісти друзям