Співпраця з компаніями

Якщо основна сфера вашої діяльності – освіта за кордоном, в Росії або Україні, туризм або суміжні галузі – ми будемо раді запропонувати вам привілейовану агентську співпрацю. Серед наших партнерів вже десятки компаній з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Москви та інших міст.

навчання в Австрії, співробітництво для компаній

Наші фахівці створять оптимальні умови для ваших клієнтів, допоможуть вибрати найпривабливіші послуги і пропозиції. У сферу наших послуг входить допомога в підготовці документів, оформлення студентської візи, підбір мовних курсів і багато що інше. Словом, ми зробимо все для того, щоб освіта за кордоном для наших партнерів стала простим кроком до успішності і благополуччя. З нашого боку ваша компанія може отримувати вичерпні консультації і оперативну допомогу з будь-яких питань. А також ми можемо самі забезпечувати повний комплекс послуг для ваших клієнтів. І у тому, і в іншому випадку ви отримаєте комісійну винагороду.

Пройти шлях від простого студента престижного університету до спеціаліста з міжнародним досвідом - освіта за кордоном відкриває широкі перспективи кар'єрного та особистісного росту. Тут реалізовуються сміливі, амбітні плани на майбутнє.

Де, в якій країні створені всі умови для повноцінного навчання та самореалізації? Куди вступити зможе кожен, навіть з поганими оцінками на випускних іспитах? Де освіта за кордоном доступна по вартості для кожної сім'ї? В самому серці Європи розташована Австрія, країна музики, імперської розкоші і сучасних університетів.

Навчання за кордоном по-австрійськи

Пропонуємо Вам короткий екскурс в освіту за кордоном в Австрії. Ми допоможемо краще зрозуміти, чим приваблює вища австрійська освіта, і які етапи чекають вас при вступі до внз. Адже за останніми статистичними даними в університетах Австрії навчається 372 895 студентів.

Тільки за останнє десятиліття кількість студентів-іноземців зросла в 2,6 рази, а загальна кількість студентів майже у 2 рази.

Вища освіта і Австрія - очевидний вибір

Освіта за кордоном в Австрії викликає стрімке зростання інтересу з багатьох причин. За проведеним в 2013 році неофіційним опитуванням серед випускників шкіл 99,1% випускників 11 класу хотів би продовжити свою освіту і в якості пріоритетів при вступі за кордон виділив такі чинники:

  • 50,2% - доступна вартість навчання (в Австрії від 380 євро за семестр);
  • 31,6% - високий рейтинг внз (Віденський університет займає 6 місце серед кращих вузів Європи);
  • 67,5 - можливість вступити за кордон одразу після школи (Австрія - одна з небагатьох країн Європи, яка надає цю можливість);
  • 15,2% - близькість від дому (всього 2-4 години на літаку і незначна різниця у часі);
  • 6,9% - адаптація в чужій країні (в Австрії європейський менталітет і демократичні цінності);
  • 29,8 - безпека проживання (Австрія одна з найбезпечніших і благополучних країн світу).

Освіта за кордоном - високі стандарти якості

Небайдужі студентам і такі показники, як високі стандарти якості навчання, які притаманні міжнародним вимогам. Диплом, отриманий в цій країні, признається у всьому світі. Знання німецької та англійської мови поряд з високою кваліфікацією відкриє двері у міжнародні компанії.

Крім того, можливість навчатися і працювати одночасно дозволить не тільки отримати додатковий дохід, але й удосконалитися в професії. У цьому випадку випускник вже має відповідний досвід, додатковий бонус в резюме і впевненість у своїх силах.

Можна ще довго перераховувати переваги навчання в Австрії, перспективи працевлаштування, отримання виду на проживання, можливість вільно подорожувати країнами ЄС та отримувати освіту в кращих університетах Європи і світу. Дійте. Компанія Education in Vienna допоможе Вам підготуватися і поступити до університету Австрії з першого разу.

Довірте своє майбутнє професіоналам, на нашому рахунку вже понад 170 вступників.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям