Робота і освіта за кордоном

Робота і освіта за кордоном - це реально? Невже можливо вчитися і одночасно покривати свої витрати? Так, система навчання ряду європейських країн, серед яких і чудова Австрія, дозволяє своїм студентам заробляти і гідно жити навіть під час навчання. При цьому, такий підхід має ряд незаперечних плюсів.

Робота і освіта за кордоном

Насамперед, студент може відмінно вивчити німецьку. Зазвичай абітурієнти спілкуються німецькою, як мінімум, 10 годин в день: в університеті, на роботі і вдома зі студентами з різних країн. Враховується і те, що перебуваючи в мовному середовищі, знання з німецької прогресують дуже швидко. Мабуть, не менш ефективно, ніж при відвідуванні курсів за кордоном з вивчення іноземної мови. Спілкування з мешканцями Австрії також сприяє цьому. Тут люди дуже відкриті і товариські, так що у Вас точно не буде проблем з мовним бар'єром вже після закінчення першого тижня перебування в Австрії.

Робота і освіта за кордоном відмінно дисциплінує. Студенти отримують безцінний досвід і можуть застосовувати здобуті в університеті знання тут же на практиці. Для більшості абітурієнтів по закінченні Вузу вже не стоїть проблема з пошуком роботи як в самій Австрії, так і в себе на батьківщині. Крім того, можна говорити і про розширення кругозору. Поживши в Європі якийсь час, студенти вивчають не тільки мову, але й культуру, історію, традиції народу, національну кухню.

У нас багаторічний досвід роботи з кращими вищими навчальними закладами Австрії. Виходячи з Ваших побажань, співробітники Education in Vienna підберуть університет, оформлять папери та візові документи. Телефонуйте прямо зараз

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям