Проживання студентів у Відні

Коли позаду клопоти зі вступом до вузу і на руках довгоочікуване запрошення на навчання, саме час подумати про проживання.   Австрійські ВНЗ як таких студентських гуртожитків не надають, і пошуком місця проживання на час навчання Вам доведеться зайнятися самим. Але не варто переживати. Варіантів комфортного житла предостатньо і Відень проживання Ваше може зробити вельми запам'ятовується, якщо наприклад знімати квартиру об'єднавшись з іншими студентами.

Комфортне житло в Австрії та проживання у Відні для студентів

Житло для студентів в Австрії

Шукати   житло для студентів в Австрії   завдання не з легких. Найпростіше і надійніше займатися пошуком на місці, а не перебуваючи у себе вдома. Складно буває домовитися з господарем квартири по інтернету, підписати документи і заселитися. Можливі також випадки шахрайства.

  Житло у Відні   можна знайти декількома способами:

  • Самостійний пошук. Для тих, хто хоче заощадити на послугах агента можливо шукати житло по оголошеннях або рекомендаціями друзів. Необхідно буде звернути увагу на вимоги орендодавця з приводу оплати, застави, можливих комісій, і підписувати договір, тільки уважно вивчивши всі документи.
  • Послуги агента або компанії. Найбільш оптимальний варіант і без зайвих стресів. Компанії володіють інформацією на ринку нерухомості і готові надати декілька варіантів житла. Вартість за послуги необхідно уточнювати. Середня комісія агенту становить оплату в розмірі 1-3 місяців від орендної плати.

Витрати на проживання в Австрії для студентів:

  • Кімната в квартирі. Самий економічний варіант. Вартість однієї мебльованої кімнати в столиці Австрії в межах 250-330 євро. Швидше за все, орендодавець попросить залишити депозит.
  • Гуртожиток. Австрійські гуртожитку вважаються кращими в Європі і є основним місцем для проживання студентів. Місце в кімнаті на двох коштує 250-300 євро, одномісна кімната з зручностями та кухнею всередині обійдеться в 385-550 євро. Додаткові витрати - заставу в розмірі 700-1100 євро і адміністративний збір близько 60 євро.
  • Апартаменти. Досить поширена практика, коли студенти об'єднуються по 2-3 людини і знімають квартиру. Однокімнатні апартаменти коштують від 400 євро. Орендодавець також попросить внести депозит у розмірі від 500 євро за збереження квартири в пристойному вигляді, збереження техніки і меблів.

Докладніше про студентський гуртожиток в міста Відень за посиланням -


Витрати на студентське життя у Відні

У середньому щомісячні витрати студентів виходять близько 800 євро на покриття всіх витрат. У цю суму входить середня вартість житла (250-350 євро), харчування студента 150-200 євро, обов'язкова медична страховка - 50 євро. Так само студенти витрачаються на мобільний зв'язок та Інтернет - 20 євро. Проїзд для студента в громадському транспорті обходитися до 30 євро на місяць, а так само варто врахувати кишенькові витрати - до 150 євро.


Для того, щоб не метатися в пошуку гідного місця, не витрачати свій дорогоцінний час, гроші і нерви, ми пропонуємо Вам звернутися до нас . Найголовніше Ви вже зробили - надійшли до ВНЗ, тепер ми будемо турбуватися про те, щоб знайти для Вас найоптимальніший варіант: Відень проживання пропонує абсолютно на будь-який смак і фінансові можливості починаючи з місця в одному з гуртожитків до комфортної окремої квартири або будинку. Якщо проживання у Відні здається складним питанням,   замовте зворотний дзвінок і наші консультанти підберуть для Вас житло - близько до університету і виходячи з Ваших фінансових можливостей.
Звертайтеся в компанію Education in Vienna, наші співробітники підберуть для Вас оптимальне місце для проживання, щоб Ваше навчання в Австрії проходила в комфортних умовах.  


Так само Вам буде цікаво:

  • Пакети послуг компанії
  • Університети Відня
  • Вартість навчання в Австрії
Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям