• Розуміння Ваших фінансових можливостей
  • Оптимальний вибір житла
  • Близько до університету
Замовити послугу

Проживання у Відні

Пошук та бронювання житла в Відні

Після того, як Вам прийшло підтвердження про те, що Ви можете здобути освіту в Європі, перед Вами постає питання: а де ж жити? На відміну від російських університетів, після вступу до Університетів в Австрії студентові доводиться самому потурбуватися про проживання у Відні. Як таких гуртожитків австрійські Вузи не надають, і пошуком місця проживання на час навчання Вам доведеться зайнятися самим. Для учнів вибір досить великий: можна об'єднатися з кимось і зняти квартиру або кімнату. Якщо дозволяють фінанси, то проживати самостійно. А можна заощадити і знайти місце в студентському гуртожитку.

За проживання у Відні при зніманні квартири або кімнати доведеться заплатити заставу. Сума застави коливається від 1 до 3 місячних плат за проживання. Якщо виникнуть складнощі з пошуком квартири або кімнати, і Ви захочете скористатися послугами агентства нерухомості, то маклер за свою роботу запросить суму рівну двомісячній платі за оренду.

Для того, щоб не кидатися в пошуку гідного місця проживання у Відні, не витрачати свій дорогоцінний час, гроші і нерви, ми пропонуємо Вам звернутися до нас. Найголовніше Ви вже зробили – поступили у ВУЗ, тепер ми турбуватимемося про те, щоб знайти для Вас найоптимальніший варіант: від місця в одному з гуртожитків до комфортної окремої квартири або дома. Проживання у Відні - це складне питання? Ні, замовте зворотний дзвінок і наші консультанти підберуть для Вас житло близько до університету і виходячи з Ваших фінансових можливостей.

Дозвольте нам зробити навчання в Австрії для Вас комфортним

Розповісти друзям