Програми навчання за кордоном

Вища освіта в Австрії відповідає всім передовим вимогам в області практичних і теоретичних досліджень. Програми навчання за кордоном являють собою широкий спектр від мовних курсів до отримання ступеня MBA. Все, що потрібно - вибрати програми. Навчання за кордоном(лінк) стане відправною точкою в побудові перспективної кар'єри в будь-якій країні світу.

Програми навчання за кордоном

Види програм навчання за кордоном

Отримати вищу освіту в Австрії можна, закінчивши навчання на бакалавра, магістра або доктора. Програми навчання за кордоном для бакалаврів тривають в середньому 6 семестрів, по закінченні курсу необхідно набрати 180 ECTS балів. Магістри навчаються на рік менше, тобто 4 семестри і для завершення навчання їм необхідно заробити 120 ECTS балів.

Програми навчання за кордоном для отримання ступеня доктора наук тривають від 4 до 6 семестрів, велика частина часу приділяється написанню роботи на ступінь.

Вступаючи у закордонний внз, слід бути готовим до навчання іноземною мовою. В Австрії офіційна мова - німецька, і більшість спеціальностей викладається саме на ній. Існують спеціальні програми навчання за кордоном іноземним мовам. При великих університетах Австрії працюють мовні курси.

Перед вступом до вузу можна приїхати і пройти навчання в одній з безлічі мовних шкіл. Інтенсивні курси, канікулярні, тривалі або спеціалізовані - вибір величезний. Саме тут іноземна мова засвоюється набагато ефективніше, ніж удома або з репетитором.

Підготовчі програми навчання за кордоном

Система вищої освіти в Австрії дозволяє вступати до університету без знання німецької мови. В такому разі студент зараховується на підготовчий курс при університеті і має право вчити мову кілька семестрів. Після складання мовного іспиту студент приступає до навчання безпосередньо за обраним фахом і допускається до складання плану на перший семестр.

Незважаючи на те, що вищу освіту в Австрії можна отримати переважно німецькою мовою, в державних вузах існують програми також і англійською. Більший вибір надає магістратура і докторантура, менший - бакалавріат. Практично в кожному приватному університеті або вищій школі можна проходити навчання англійською мовою.

Програми навчання МВА за кордоном

Величезною популярністю користуються програми МВА (Магістр Бізнес Адміністрування). Якісно покращити свої професійні навички та отримати систему знань з управління компаніями пропонують спеціалізовані школи або внз, при цьому навчання можна проходити з відривом від виробництва, без відриву і навіть дистанційно.

Наявність великої кількості програм в Австрії дає можливість вибрати навчання на будь-який смак і гаманець. Віддати перевагу німецькій або англійській? Отримати диплом бакалавра або продовжити навчання на ступінь магістра?

Все про програми навчання в Австрії можна дізнатись у консультантів нашої компанії. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок, звертайтеся до представництва в Австрії, України чи Росії і Ви отримаєте вичерпну, достовірну інформацію з вищої освіти в Австрії.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям