Професійна освіта за кордоном

Питання:

Добрий день! Скажіть будь ласка: дуже хочу навчатися в Австрії, конкретно у Відні, щоб отримати професійну освіту за кордоном. Закінчила школу у себе на Батьківщині, в Білорусі. На даний момент здаю іспити для вступу до ВНЗ, на технічну або економічну спеціальність. Конкретно: економіка і організація виробництва (машинобудування) або Транспортна логістика. Є схожі спеціальності в Австрії? І чи можу я подавати документи на зимовий семестр 2013-14 зараз, відразу після отримання підтвердження право навчатися у ВНЗ на Батьківщині?

Відповідь:

Компанія Education in Vienna цілком і повністю підтримує Вас у бажанні отримати професійну освіту за кордоном. У Віденських університетах (Віденський Економічний університет, Віденський державний університет, Віденський університет прикладних наук) є схожі спеціальності, і Ви спокійно можете подавати документи, щоб отримати освіту за кордоном. На жаль, на зимовий семестр подати документи Ви вже не встигаєте, так як процес подання та оформлення займає 2-3 місяці.

Тому, ми пропонуємо почати з Вами працювати над збором документів на весняний семестр, щоб гарантовано вступити в один із Вузів Австрії.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям