Про Компанію

Education in Vienna - це портал для цілеспрямованих людей, які будують своє майбутнє за найвищими стандартами. Для всіх тих, кого цікавить освіта за кордоном і тих, хто хоче стати висококласним фахівцем. А значить - саме для Вас!

Наша головна задача -  зробити університети Австрії відкритими та надати підтримку протягом всього навчання. Ми пропонуємо всі можливості для того, щоб Ви отримали європейський диплом і перспективи блискучої кар'єри.

Головною відмінністю компанії від конкурентів є гнучкість послуг, що надаються. Ви і тільки Ви визначаєте ціль свого звернення до наших фахівців. Це може бути повний пакет послуг: документи для Віденьського університету, навчання на обраному факультеті, проживання у Відні, інформаційна підтримка та інше. - Такий вибір є найбільш вигідним з економічної точки зору і позбавить Вас від клопотів. Ми за індивідуальний підхід до кожного клієнта - і це не порожні слова.

Лише одиниці відразу можуть зважитися на серйозний крок і відправити дитину вчитися за кордон. Але Ви можете запропонувати їй пройти курси німецької мови у Відні, пожити в цьому чудовому місті, ближче познайомитися з країною і людьми, здійснити екскурсію по університетах і прийняти остаточне рішення. Все це без зайвих витрат і з максимальним зануренням у мовне середовище.

обучение в Австрии

Сьогодні навчання у Відні коштує стільки, скільки і в багатьох вітчизняних вузах. При цьому, якість зарубіжної освіти незрівнянно вище. До речі, мало хто знає, що і  цілком реальне.

Ми, як і Ви, зацікавлені у Вашому успіху. Ми напряму співпрацюємо з найбільшими університетами Австрії. Ви зможете оминути додаткових витрат.  Саме тому, на відміну від конкурентів, наші ціни цілком демократичні і роблять шлях до престижної освіти за кордоном доступним кожному. Більше того: вони в кілька разів нижче, ніж у інших компаніях  з аналогічним спектром послуг.

Ми на 100% виконуємо свої обов'язки - і свідченням тому 100% задоволених клієнтів. Упевнитися в цьому можна почитавши відгуки на нашому сайті. Багато хто з наших студентів зараз вже отримують другу вищу освіту, інші - в кроці від отримання ступеня кандидата і доктора наук.

Наш основний козир - своєчасна і дружня інформаційна підтримка. Ми надаємо всю потрібну Вам достовірну інформацію російською та українською мовою, а на будь-які питання відповідаємо максимально швидко - протягом одного робочого дня. Навіть після виконання всіх умов контракту, ми не поспішаємо знімати з себе зобов'язання, а продовжуємо надавати допомогу своїм абітурієнтам.

З нами досягти успіху дуже просто. Сотні студентів вже переконалися в цьому. А як своє майбутнє сплануєте Ви?

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям