Престижність освіти у Відні

Ретельно вивчивши пропозиції ВНЗ країн Європи, більшість вступників зупиняють свій вибір на Австрії. Навчання у Відні є дуже престижною, а диплом бакалавра або магістра цінується у всьому світі. Навчання за кордоном оплачується виходячи їх цінності ВНЗ і країни, в якій передбачається навчання. І однією з найвідоміших за якістю викладання європейських країн є Австрія.

престижна навчання у Відні

Навчання у Відні для амбітних студентів

Основний потік студентів Австрії розмістився в центрі, столі Відень. Найпрестижніші і великі ВНЗ пропонують абітурієнтам здобуття освіти тут. Випускники цих ВНЗ володіють великими знаннями, високою кваліфікацією і можуть відразу ж після закінчення працювати у великих фірмах та корпораціях. &Nbsp; Освіта в Відні підпорядковане нормам і правилам Болонської угоди, що визначає єдину систему вищої освіти. Практично всі країни Європи, в тому числі і Австрія, ратифікували цю угоду.

Вища освіта у Відні

Простота вступу в будь-який ВУЗ

Для абітурієнтів, які вирішили отримати   освіту у Відні, столичні вузи пропонують лояльні умови вступу. Практично всі спеціальності в державних вузах доступні без складання вступних іспитів. Під обмеження потрапляють лише такі популярні напрямки, як:

 • «Медицина»;
 • «Економіка»;
 • «Журналістика і Публіцистика»;
 • «Психологія».

*** Щорічно оновлюється список спеціальностей, на які введені вступні іспити і квоти для вступу.  


Популярні університети Відня доступні всім

У Відні знаходиться безліч знаменитих вузів, які два рази на рік гостинно відкривають свої двері новим студентам. Австрійське освіта вважається найпрестижнішим, і знаходиться в «золотій середині» європейської освіти. Маючи австрійський диплом, про проблеми працевлаштування можна забути адже він котирується у всьому світі.

ТОП 5 навчальних закладів Австрії

 1. Віденський Університет - найстаріший вуз Австрії, овіяний легендами і випустив велику кількість знаменитостей.
 2. Віденський Економічний Університет - alma mater багатьох відомих економістів і бізнесменів Європи.
 3. Віденський Технічний Університет, відкритий три століття тому і до сьогоднішнього дня має серйозні позиції.
 4. Віденський Медичний Університет, який увійшов в рейтинг провідних вузів світу,
 5. Віденський Університет Прикладних Мистецтв, де реалізує себе творча особистість.

Більш докладно про університети Відня за посиланням -  


Отримати вищу   освіту у Відні, значить, відкрити собі широкі можливості для гідного і забезпеченого життя. Варто витратити 3-4 роки на навчання тут, щоб надалі будувати успішну кар'єру в будь-якій країні світу. &Nbsp;

Освіта в Відні


Випускники шкіл так само отримують вищу освіту у Відні

Важливим плюсом є те, що здобути вищу   освіту у Відні   можуть випускники шкіл, не витрачаючи ще 2 роки на навчання у вузі у себе на батьківщині. Проблема надходження вітчизняних студентів у закордонні вузи відразу після школи полягає в різниці років навчання. В Австрії школярі також навчаються на рік довше і атестат зрілості (Matura) отримують лише після здачі іспиту з фізики, німецької, математики, біології та іноземної мови.

На відміну від інших європейських держав, Австрія приймає на навчання абітурієнтів - іноземців відразу після закінчення середньої школи. Умова - випускник школи надає довідку з вузу своєї країни про право вчитися на ту ж спеціальність, яку студент вибрав, щоб отримати   освіту у Відні.


Компанія Education in Vienna готова надати всебічну підтримку при вступі до університетів Відня. Вибирайте один з трьох пакетів услуг- «Стандарт», «Все й одразу», «Під ключ» - кожен пакет включає в себе необхідний перелік послуг для гарантованого надходження.
Зв'яжіться з нашими консультантами, вони допоможуть підібрати оптимальну програму надходження.


Так само Вам буде цікаво:

 • Гарантійне вступ до ВНЗ Відня - посилання на послуги
 • Проживання у Відні
Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям