Початок вступу до Австрії

Питання:

Добрий день, підкажіть, коли необхідно активно готувати документи для вступу у віденський державний університет. Я зараз в 11 класі і хочу літом вступати на економічний факультет. Які іспити мені необхідно буде здати для вступу і коли початок вступу до Австрії? І чи правильно я зрозуміла, що для мешканців України вартість навчання складає 370 євро за семестр. Спасибі.

Відповідь:

Добрий день! Система навчання Австрії підпорядкована нормам Болонської угоди. Вузи за кордоном в Європі беруть студентів на навчання двічі на рік. Документи на зимовий семестр можна починати готувати вже зараз. Початок вступу до Австрії залежить від обраного семестру: кінцевий термін подання документів на зимовий семестр 2014/2015 - до 31 серпня 2014 року, на літній 2015 - до 28 лютого 2015 року.

Дійсно, для вступу на економіку необхідно здати іспити. На іспиті буде матеріал з наступних категорій і джерел:

  1. Книга "Гроші та грошова політика" (Розділ 1, 3.1-3.4, 6)
  2. Загально-когнітивні навички в економічному контексті: інтерпретація і опис економічних діаграм, таблиць і чисел з економічним змістом, розуміння економічних текстів на англійській і німецькій мовах, наприклад, з газет: Economist, Financial Times або Die Zeit.
  3. Знання основ економічної математики і статистики: Відсотки, Лінійні рівняння, Лінійні та квадратичні функції, Розрахунок диференціалів, теорія ймовірності.

Вартість навчання для громадян України на сьогоднішній день становить 380 євро за 1 семестр.

Звертайтеся в онлайн-консультацію або на сайт, наші фахівці допоможуть вступити без бюрократичних зволікань і труднощів. Багаторічний досвід роботи і вдячність від студентів служать кращою рекомендацією професіоналізму наших менеджерів. Вибирайте пакет для вступу і насолоджуйтеся приготуваннями до навчання в Австрії.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям