Освіта за кордоном

Чимале число студентів із різних країн прагне отримати диплом одного з австрійських вузів. Тут навчаються на психологів і медиків, економістів та інженерів, всього понад 300 напрямків. Вже стало аксіомою те, що освіта за кордоном відкриває великі перспективи. На те є багато причин:

Освіта за кордоном

  1. університети Австрії - одні з найстаріших у Європі зі своїми сформованими традиціями. Віденському університету в 2015 році виповнюється 650 років з дня заснування. Вища освіта за кордоном сьогодні - це сучасні класи, обладнання та лабораторії, роками напрацьовані методики подачі матеріалу;
  2. висококваліфікований викладацький склад. Більше половини викладачів є одночасно і науковими співробітниками, які беруть участь у проведенні досліджень. Їх праці можна знайти в наукових журналах. З останніх гучних розробок слід відзначити фізиків з Віденського університету та VCQ, які продемонстрували революційний метод візуалізації в квантово-механічній фізиці;
  3. вища освіта за кордоном в Австрії - це велика кількість спеціальностей за всіма напрямками: гуманітарні науки, медицина, право, економіка, мистецтво, прикладні науки;
  4. доступна плата за навчання. За рік навчання студенти оплачують від 720 євро;
  5. можливість вступу без іспитів практично на будь-яку спеціальність, за рідкісним винятком;
  6. велика кількість знаменитих учених і фахівців, для яких вища освіта за кордоном, а саме в Австрії, стала стартом в кар’єрі, включаючи нобелівських лауреатів, політичних та економічних діячів, представників еліти в мистецтві.

Відсоток іноземців, які здобувають освіту за кордоном в провідних вузах країни

Напевно завдяки цим та багатьом іншим причинам майбутні студенти їдуть в Австрію. За останні 10 років кількість іноземців, які навчаються у відомих університетах Відня та інших містах країни, зросла в 2,5 рази. Зараз в Австрії навчається близько 88 000 іноземців, хоча в 2000 році їх було трохи більше 30 000. Сьогодні кожен п'ятий студент австрійських університетів - не австрієць.

При цьому більше половини іноземців, які прагнуть отримати освіту в Австрії, навчаються на факультетах образотворчих мистецтв. Більше третини іноземців приїжджає з сусідньої Німеччини, а це близько 38% всіх іноземних студентів. Близько 18% зі Східної Європи, стільки ж з країн, що не належать до Європи і приблизно 12% приїжджають з республік колишньої Югославії. Невеликий відсоток учнів, всього 5% - громадяни Туреччини. З Росії і України навчається 1,8% від загальної кількості іноземців.

Освіта за кордоном - спеціальності за географічним принципом

Хочете знати, у яких саме напрямках навчаються іноземці в Австрії? Студенти зі Східної Європи прагнуть вчитися на економічних спеціальностях, з Західної - тяжіють до гуманітарних наук, турецькі студенти, здебільшого, навчаються на технічних спеціальностях. Таким чином, збираючись вступати до австрійського університету, неважко скласти приблизну картину процентного співвідношення майбутніх однокурсників. Ймовірно, що кількість іноземних студентів в провідних вузах Австрії тільки продовжить збільшуватися.

Хочете дізнатися, як швидко і ефективно вступити в обраний університет Австрії? Замовляйте послуги в компанії Education in Vienna. Кожен, хто звернеться в нашу компанію, отримає всебічну консультацію і допомогу у вступі.

Робіть свій вибір, телефонуйте, приходьте в офіси, Ваш вступ у Ваших руках.

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям