Обмеження за віком для вступу в Австрію

Питання:

Донці 25 років. Закінчила мед. училище, за фахом фармацевт. Стаж роботи в аптеці 7 років. Хоче вступити і навчатися. Які є обмеження за віком для вступу в Австрії?

Відповідь:

Отримати престижну вищу освіту в солідному університеті - це мрія багатьох. Особливо популярне зараз навчання за кордоном, адже диплом міжнародного зразка, який видається випускникові вузу, відкриває перед ним широкі перспективи і можливості для самореалізації. Чи існують обмеження за віком для вступу в Австрії? З якого віку можна навчатися?

Австрія - дивовижно красива країна зі знаменитими на всю Європу вищими навчальними закладами. Особливість європейців полягає в тому, що багато хто спочатку будує кар'єру і лише в більш зрілому віці замислюється про отримання вищої освіти. Тут немає обмежень за віком, якщо людина бажає навчатися.

В університетах одночасно навчаються 19-річні студенти і ті, кому за тридцять. Хтось отримує ступінь магістра, а хтось і в 40 вирішує змінити спеціалізацію і знову вступає на другу вищу освіту.  Подають у вузи документи і відразу після школи, як тільки на руках виявляється атестат про закінчену середню освіту, і після двох курсів університету.

Австрійські університети надають своїм студентам широкі можливості: величезний вибір спеціальностей, навчання одночасно на кількох факультетах, програми по обміну студентами, участь у конференціях, диспутах, науково-дослідних проектах.

Залишайте заявку на сайті нашої компанії, і ми допоможемо Вам вступити у вподобаний австрійський вуз без особливих зусиль. Навчатися в Австрії ніколи не пізно.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям