Навчатися у Відні

Питання:

Здрастуйте, підкажіть, будь ласка! У 2009 році я закінчила школу і вступила до університету на ф-т психології, незабаром зрозуміла, що це не моє і кинула. Планую виїхати і навчатися у Відні. Зі спеціальністю визначилася! Вибір припав на соціологію! Так от питання: чи потрібно мені в терміновому порядку поступити в університет в Росії на цю спеціальність? Чи це не обов'язково?! Якщо так, то підкажіть подальший алгоритм дій! Дякую.

Відповідь:

Для того, щоб навчатися у Відні за обраною Вами спеціальністю Вам не обов'язково вступати на соціологію у себе на батьківщині. Достатньо буде отримати довідку спеціального зразка, яка підтверджує, що студент має право вступати за бажаною спеціальністю в один з вузів своєї країни і відповідає вимогам для навчання за фахом. На території РФ, за наявності правильно складеного шаблону документа, зазвичай, труднощів з отриманням необхідних підтверджень не виникає.

Тому, перед тим, як навчатися за кордоном і починати збір інших документів, Вам необхідно звернутися до нас, щоб отримати повну консультацію. Ми допоможемо Вам грамотно скласти шаблон, щоб отримати документ без проблем, а також надамо повне сприяння в оформленні всіх необхідних для вступу паперів.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям