Навчання за кордоном влітку

Літо - це не тільки канікули і пора відпусток. Навчання за кордоном влітку - дуже приваблива пропозиція від компанії Education in Vienna. Саме влітку можна відвідати мовні школи в Австрії, підтягнути рівень німецької, подивитися країну, пожити за європейськими стандартами і познайомитися з цікавими людьми з усіх куточків планети. Адже освіта в Європі приваблює безліч людей зі всього світу.

Навчання за кордоном влітку

Міжнародні школи з вивчення німецької мови пропонують унікальні навчальні програми. Заняття проводять викладачі високої кваліфікації, що спеціалізуються на викладанні німецької іноземцям, використовується індивідуальний підхід до кожного учня. На уроках застосовуються різні методичні прийоми, в тому числі ігри, проектні роботи, відео та аудіо уроки. Максимальний розмір класу - 10 осіб.

Навчання за кордоном влітку дозволить Вам і Вашим дітям відвідати дивовижну країну Австрію, ознайомитися з визначними пам'ятками старовинних міст. Це країна, де крім вивчення німецької мови, можна з'їздити на екскурсії в Альпи, погуляти по найчистішим паркам і заповідникам, познайомитися зі студентами з різних країн, а також подружитися з привітними місцевими жителями.

Не відмовляйте собі в задоволенні провести літо з користю. Замовте консультацію у наших фахівців і ми організуємо поїздку у відповідності з Вашими смаками та уподобаннями.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям