Навчання в університеті Webster

Питання:

Хочу розпочати навчання в університеті Webster. Як вступити на безкоштовне навчання в Webster University Vienna? Які іспити здавати, знання яких мов знадобиться? Коли останній термін подачі документів? Є стипендії?

Відповідь:

Важливий крок у житті кожної людини - отримання вищої освіти. Сьогодні Ви маєте унікальну можливість. Жителям країн СНД стало доступне навчання за кордоном. Одним з престижних столичних університетів є Webster University Vienna. Навчання в університеті Webster дозволить отримати диплом, який діє у всіх країнах світу. Так як він є приватним, то вартість навчання там досить висока. Ви можете подати заявку на отримання гранту і виграти його. Це один з найкращих варіантів безкоштовного навчання для Вас. Стипендії не передбачені.

Здача вступних іспитів в Webster не передбачається. Крім того, на відміну від державних університетів Австрії, в приватних можна вибирати мову навчання: німецьку або англійську.

Тим не менш, для вступу Вам доведеться оформити досить велику кількість документів, зробити переклад, апостиль, заповнити певні форми. А останній термін подачі документів - за місяць до початку семестру. Тому ми пропонуємо Вам свої послуги по надходженню і всім етапам, які пов'язані з цим напруженим процесом. Вибравши один з пакетів послуг («Стандарт», «Все і відразу» або «Під ключ»), Ви забезпечуєте собі 100% вступ без особливого клопоту. Ми знаємо, що, де і коли потрібно робити, щоб Ви вступили.

Також часто запитують про таке:

Не знайшли відповідь?
Задайте нам своє питання і ми із задоволенням відповімо на нього
Наприклад: як поступити в ВНЗ у Австрії, маючи тільки атестат?
Розповісти друзям