Навчання за кордоном - у чому секрет популярності?

В будь-якому віці, з будь-яким багажем знань можна змінити своє життя, отримавши якісну європейську освіту і пройти навчання за кордоном в Австрії. Тут традиційно навчаються студенти з усього світу, а самим великим і відомим є Віденський університет (вот).

навчання за кордоном

Особливості навчання за кордоном в Австрії

Австрія стрімко набирає обороти по популярності у вітчизняних студентів як країна, в якій вартість вищої освіти доступна кожному, а знання відповідають сучасним критеріям до спеціалізації. Крім того, навчання за кордоном має ряд привабливих особливостей. Серед відмінностей австрійських університетів від наших можна виділити наступні:

  • студент самостійно може вибирати дисципліни і теми курсових робіт;
  • екзаменатора і дату іспиту також визначає студент за можливістю;
  • навчання за кордоном на ступінь бакалавра триває від 6 до 12 семестрів. Ті, хто з якихось причин не встигають здати необхідні іспити в термін, одержують ще один шанс подовжити навчання на семестр-два;
  • 75% навчального часу займають практичні заняття;
  • у навчальному році два семестри, які починаються 1 березня та 1 жовтня і вступ можливий як на зимовий семестр, так і на літній.

В Австрії є ряд престижних спеціальностей. Вступити на них дійсно досить складно і доведеться докласти зусиль, щоб здати вступні іспити. Це медицина, стоматологія, ветеринарія, фармацевтика, біологія, публіцистика і психологія. Тим не менше, кожен рік спостерігається високий відсоток бажаючих вступити і отримати одну з вищезазначених професій.

Навчання німецької мови за кордоном в Австрії

Почати навчання за кордоном, зокрема в Австрії, можна і не знаючи німецької мови. У більшості австрійських вузів є англомовні програми. Однак жити і навчатися, не володіючи німецькою, все ж дуже важко і некомфортно. У той же час університети приймають студентів з нульовим знанням мови на німецькомовні програми.

У цьому випадку після отримання запрошення від вишу треба буде записатися на мовні курси і відучитися на підготовчому відділенні. Але ідеальний варіант – посилено вивчати мову на батьківщині в процесі збору і підготовки документів на виїзд, а після – вдосконалити її в мовному середовищі.

Популярність вищої освіти при навчанні за кордоном у іноземців

На користь популярності вищої освіти в Австрії дані статистики говорять самі за себе. У 2013 р. найбільше серед іноземних студентів в австрійських вузах спостерігалося німців - 38%. З країн Східної Європи пройти навчання в Австрії вирішили 17%, з країн колишньої Югославії - 11%, Італії - 9%, Туреччини - 5%, інші країни Західної Європи - 9%, студенти з інших материків - 11%. Всього в Австрії навчається близько 23% іноземних студентів.

Замовляйте пакет послуг по вступу у компанії Education in Vienna. З нашою допомогою вступ і адаптація в країні пройде легко і успішно.

Отримуйте першокласну європейську вищу освіту, підйом по кар'єрних сходах і втілюйте майбутнє в країні з великими можливостями.

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям