Навчання за кордоном для українців

Навчання у віденських університетах престижно і гарантує отримання диплому міжнародного зразка, який сприяє успішному кар'єрному росту не лише в німецькомовних країнах, але і по всьому світу. Навчання за кордоном для українців в Австрії привабливе з точки зору оплати, так як для України передбачені пільги, що знижують оплату за навчання до 363,36 євро за семестр, що більш доступно, ніж у тій же Німеччині чи Швейцарії. Розглянемо подробиці вступу до вузів Відню.

Навчання за кордоном для українців

Навчання за кордоном для українців. Нюанси при вступі після школи

В австрійських університетах прийом документів проходить два рази на рік. Тому навчання за кордоном для українців в Австрії починається в зимовому і літньому семестрі. Незаперечною перевагою вступу до Австрії є можливість подавати документи відразу по закінченні 11 класу. У цьому випадку студента зараховують на підготовче відділення.

У запрошенні від університету вказується, які саме предмети необхідно буде вивчити на підготовчих курсах. Як правило, це математика, фізика, географія та хімія. В Австрії навчання за кордоном для українців привабливе ще й тим, що при вступі не враховуються оцінки і бали, отримані на ЗНО.

Навчання за кордоном для українців. Вступаємо після навчання в університеті

Необхідність підготовчого відділення для випускників шкіл пояснюється різницею в системах середньої освіти України і Австрії, так як в Австрії школярі вчаться довше. Чи можливе навчання за кордоном для українців у вузах Австрії без відвідування підготовчого відділення? Так, є альтернативний варіант.

При вступі до австрійських університетів після закінчення двох курсів вітчизняного вузу студент відразу ж приступає до навчання в Австрії з обраної спеціальності. Найважливіша умова - зібрати повний пакет документів, оформити його у відповідності з вимогами вузу і законодавства австрійської системи освіти та у строк надати до приймальної комісії (до 5 вересня або 5 лютого).

Переїзд на навчання за кордон: літак чи автобус? Що вибирають українські студенти?

  • Переліт. Літак - найбільш зручний, безпечний і швидкий вид транспорту. Переліт Київ-Відень займає 2 години. Вартість квитка на літак становить близько 280-300 євро. Перевізники: Ukraine Intl, Lufthansa, Austrian, SWISS, LOT, Air France.
  • Автобус. Більшість рейсів відходить зі Львова. Якщо добиратися з Києва, дорога займе 18-20 годин. Вартість проїзду в один кінець становить близько 100 євро. Не найкомфортніший варіант, хоча водій робить короткі зупинки на 10-15 хвилин, щоб пасажири могли подихати свіжим повітрям.
  • Поїзд. Прямого ж/д рейсу Київ-Відень немає. При плануванні переїзду в столицю Австрії залізницею необхідно враховувати пересадочні рейси в Польщі, Угорщині, Словаччині. В цілому така поїздка може коштувати близько 150-200 євро. Час у дорозі до 48 годин.

Першим кроком на шляху до нових перемог і впорядкованого життя може стати якісна освіта в Австрії. Для цілеспрямованих та відповідальних студентів завжди відкриті двері австрійських вузів. Освітня компанія Education in Vienna допоможе здійснити задумане, вступити до австрійського вузу на обрану спеціальність вже в найближчому семестрі.

Отримайте необхідні знання, кваліфікацію та досвід в Австрії!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям