Навчання за кордоном ціни

Навчання у вищих навчальних закладах Австрії - це правильні інвестиції у Ваше успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після закінчення Вузу у Вас буде унікальна можливість залишитись працювати в країні або влаштуватися в престижну міжнародну компанію. Багато співвітчизників досі вважають, що їм не по силам пройти навчання за кордоном. Ціни кусаються, чужа країна, немає знань мови. Насправді все не так страшно. Найбільш, мабуть, популярною країною для отримання вищої освіти є Австрія. Саме тут пропонується недорога освіта за кордоном. Тільки вдумайтеся: для жителів країн СНД, крім Росії, вартість становить всього 380 євро за семестр. Це на порядок нижче цін, які запитують Вузи Києва, Баку, Астани і інших столичних університетів. А якість освіти та рейтинг Вузів на голову вище.

Навчання за кордоном ціни

В залежності від Ваших запитів, наші досвідчені менеджери підберуть відповідну програму: вступ до університету для отримання затребуваної спеціальності, отримання другої вищої освіти, навчання на мовних курсах. 

Протягом багатьох років десятки студентів проходять навчання за кордоном, ціни для студентів лояльні не тільки на навчання в університеті. 

Переваги отримання освіти в Австрії:

  • дешевий проїзд по студентському;
  • знижки на відвідування музеїв, театрів, фітнес - центрів;
  • дешеві бари - від 1 євро за напої;
  • система "All you can eat/drink" - їж і пий скільки хочеш у багатьох закладах;
  • безліч місць для розваг на будь-який смак;
  • недорогі перельоти по всій Європі від 59 євро туди-назад;
  • прокат велосипедів - всього 1 євро;
  • прекрасні Альпи, де одні з кращих у світі схилів для катання на лижах і сноуборді! Деякі місця на льодовиках відкриті цілий рік!

Отже, ви вже знаєте, що навчання за кордоном, ціни і подорожі цілком по кишені кожному.

В Австрії час можна провести цікаво, яскраво, пізнавально. А ми Вам у цьому із задоволенням допоможемо: вибрати університет, цікаву мовну програму, розповісти про країну, підібрати житло і підготувати необхідні документи

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям