Навчання за кордоном і вартості

А Ви замислювалися про те, як складеться Ваша кар'єра, якщо пройти навчання за кордоном? Вартість навчання досить важливий чинник на користь вибору країни для здобуття вищої освіти. Демократична ціна навчання в Австрії(лінк). У цій країні ідеально поєднується низька вартість і якість вищої освіти.

Навчання за кордоном вартість

На сайті нашої компанії Ви знайдете вичерпну інформацію про навчання за кордоном, вартість, умови вступу, види програм, а також завжди можете розраховувати на повну підтримку з боку співробітників компанії. Ми працюємо безпосередньо з Австрії, тому завжди володіємо актуальною інформацією.

Дійсна вартість навчання за кордоном в Австрії

Прийшла пора розвіяти міф про дорогу і недоступну європейську освіту і назвати реальні цифри по Австрії. Скільки коштує навчання за кордоном? Вартість в австрійських державних вузах залежить від країни, з якої приїжджає абітурієнт. Країни світу були поділені на 3 групи.

Вартість навчання в Австрії для студентів з різних країн

Перша - країни з розвиненою економікою. У цей список потрапила і Росія. Для студентів з цих країн навчання за кордоном, вартість у державних вузах, становить 744 євро за семестр. Для країн, що розвиваються, в тому числі країни колишнього СРСР - 380 євро за семестр. Жителі третьої групи країн з відсталою економікою, в основному це найбідніші країни Африки та Азії, платять тільки студентський внесок у розмірі 18,5 євро.

Вартість навчання в країнах СНД

Настільки популярними австрійські вузи стали завдяки високому рівню якості отримуваних знань і диплому, визнаному в усьому світі. Серед університетів країн СНД, які займають приблизно такі ж позиції у світовому рейтингу, немає жодного, в якому можна здобути вищу освіту такого рівня і за такою ж ціною.

Звичайно ж, завжди можна спробувати вступити на бюджетне відділення, але щоб пройти жорсткий конкурс, необхідно бути відмінником, бажано мати пільги і здати кілька вступних іспитів на «відмінно».

Вибір Австрії - вартість навчання і якість

Австрійські державні університети за доступну ціну пропонують своїм студентам отримати сучасні знання і професію. Гордістю вузів вважаються випускники, які отримали Нобелівську премію. Віденський державний університет може пишатися 9 лауреатами, серед яких Роберт Барані, Віктор Франц Гесс, Отто Леві, в той час як МГУ закінчили всього 6 нобелівських лауреатів, серед яких Горбачов Михайло Сергійович, Сахаров Андрій Дмитрович, Гінсбург Віталій Лазаревич. І це, безперечно, ще один плюс на користь вибору вищої освіти в Австрії.

Як студенту сплатити вартість навчання за кордоном

Австрія - країна великих можливостей. Цілеспрямованим людям тут відкриті всі дороги, у тому числі і студентам, які хочуть вчитися і оплачувати свої витрати самостійно. Для цього держава дала дозвіл на офіційну роботу для тих, хто хоче поєднувати навчання і роботу.

Студенти знаходять постійну роботу або підробіток на канікулах самостійно, за рекомендацією друзів, за адресами на дошках оголошень, а вільний графік дозволяє поєднувати основний обов'язок вчитися з можливістю стати незалежним.

Вступайте в Австрію і вибирайте Education in Vienna в якості надійного помічника і партнера. Наша команда гарантує Вам 100% результат. Інвестуйте у своє майбутнє, створюйте свою реальність зараз.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям