Консультації про навчання у Відні
  • Цінні рекомендації по швидкому навчанню
  • Все стає на свої місця
  • Перший крок до вступу
Ознайомитися детальніше

Навчання в Відні

Австрія - сучасна німецькомовна країна, невелика по території, але з високим рівнем життя і вищої освіти. Її столиця вже давно визнана центром культурного і політичного життя Європи. Навчання у Відні стало Меккою для іноземних студентів завдяки лояльним умовами вступу та навчання. Тут же розташований третій за величиною в Європі і найбільший в Австрії Віденський університет.

Навчання у Відні

Навчання у Відні - причини вибору

Жителі Відню привітні, тому студенти, які розпочинають навчання у Відні, досить швидко адаптуються і відчувають себе напрочуд комфортно. Відень є столицею, але на відміну від більшості сучасних мегаполісів, поєднує в собі розкішну середньовічну архітектуру і ультрасучасні технології. Бібліотеки, в яких студенти готуються до семінарів, більше нагадують витвори мистецтв, а в їх сховищах можна знайти рідкісні та унікальні томи і свитки.

В столиці знаходиться 15 університетів. Навчання у Відні пропонує на вибір понад 200 спеціальностей. Всього в Австрії станом на 2014 рік навчається 372 тисячі студентів, з яких понад 150 тисяч вибрали Відень в якості місця для здобуття вищої освіти. Найбільша кількість студентів у Віденському університеті - 92 тисячі, ще по 22 тисячі навчаються у Віденському економічному університеті та Віденському технологічному університеті, у Віденському медичному університеті навчається 8 тисяч майбутніх лікарів.

Программы образования за рубежом

Навчання у Відні відповідає світовим стандартам

Освітня система Австрії збудована, згідно Болонської угоди, а дипломи і кваліфікації, отримані у вузах Відню, визнаються у всьому світі. Навчання у Відні – це не тільки навчання у вузах. На ринку освітніх послуг відмінно зарекомендували себе мовні курси та підготовчі відділення при вищих навчальних закладах (найпопулярніші - Vorstudienlehrgang).

Тут використовуються класичні підходи у вивченні мови для іноземців, з використанням нових прийомів і методів навчання. У Відні можна досконало оволодіти німецькою мовою і підготуватися до вступу в один з вузів столиці або Австрії. Види курсів:

  • для новачків;
  • канікулярні курси для школярів;
  • підготовка до вступу в вузи;
  • бізнес - курси німецької мови;
  • інтенсив;
  • довгострокові курси від місяця до року.

Навчання у Відні - якість за розумною ціною

Однією з головних переваг навчання у Відні для іноземців є доступна вартість за навчання при стабільно високій якості, яка відрізняється у вигідну сторону від таких грантів у галузі освіти, як США та Англія. Вартість у віденських внз залежить від громадянства та університету.

При цьому кожен іноземний студент може поєднувати навчання і роботу. Підробляти дозволено до 40-80 годин на місяць. Мінімальна оплата праці в країні складає близько 5-7 євро за годину некваліфікованої роботи. Це дає можливість покрити частину витрат на навчання та проживання. А якщо виникне бажання залишитися у Відні після закінчення вузу, протягом півроку Ви можете отримати дозвіл на роботу і подати документи на ПМЖ.

Використовуйте можливості, які відкриває перед іноземними студентам прекрасна столиця Австрії. Наша команда допоможе Вам гарантовано вступити в обраний вуз Відню. Оформіть замовлення на один з трьох пакетів послуг на сайті. Залишилися питання?

Не доведеться нікуди їхати, телефонуйте, ми консультуємо по скайпу з усіх питань, пов'язаних зі вступом до Відню.

Чому варто навчатися у Відні
1 Освіта, доступна кожному!

Навчання у Відні коштує від 380 євро в семестр! Висока якість навчання по більш ніж доступним цінам. Вартість навчання в престижних австрійських ВУЗах нижче, ніж в більшості відчизняних.

2 Вільний доступ до предме-
тів інших спеціальностей

Усі студенти австрійських університетів мають необмежений доступ до матеріалів, які викладаються на лекціях інших спеціальностей. Тут кожен може розширити свій кругозір, поповнити багаж знань та вийти на новий професійний рівень.

3 Сучасні спеціальності

Студенти із задоволенням вибирають Австрію країною для навчання, так як тут є практично всі сучасні напрямки. У Відні популярні медичні, спортивні, лінгвістичні, математичні, економічні, технічні, юридичні науки. Великий попит на творчі спеціальності і духовні науки.

4 Практика у найкращих між-
народних організаціях

Безцінний досвід, який отримують студенти. Кожен випускник має за плечима солідну практику за фахом і готовий відразу ж приступити до безпосередніх обов'язків в обраній професії. Підтверджений досвід стане гарною підмогою на співбесіді при працевлаштуванні в міжнародних компаніях.

5 Високий рівень життя

Відень протягом останніх 10 років завжди займав лідируючі позиції в рейтингах і неодноразово був визнаний кращим містом світу. Тут неймовірно гарна природа, чудова інфраструктура, транспортна розв'язка. У Відні з кранів звичайних будинків тече кристально чиста вода з гірських джерел.

6 Білінгвістичність країни

Австрія розмовляє на німецькій мові, але близько 80% населення розуміє і доволі вільно розмовляє на англійській мові. Студентам, які віддали перевагу навчанню англійською мовою представлений широкий вибір програм як у державних, так і в приватних університетах.

7 Лідируючі позиції на світовому ринку освіти

Престижність освіти підтверджується високими рейтингами університетів. Дипломи міжнародного зразка не вимагають нострифікації та визнаються в багатьох країнах світу.

8 Можливості самореалізації

Розвиток усвідомленності і дисципліни завдяки високому рівню самоосвіти. Волею-неволею у студентів з'являються ці якості. Велика кількість часу проводиться за самостійномим вивченням предметів і пошуку інформації. При ціьому, підвищується рівень компетентності і приходить розуміння своїх можливостей.

9 Можливість подорожей по Європі

Студентський квиток студента Австрії дає унікальний шанс відправитися в подорож країнами-учасницями Шенгенської угоди. Сусідами одній тільки Австрії є 8 процвітаючих європейських країн, кожна зі своєю самобутньою культурою і унікальною природою.

 

Залишилася справа за малим: визначитися з вибором університету і почати підготовку до вступу

Ретельно вивчивши пропозиції Вузів країн матінки Європи, більшість тих, що поступають, зупиняють свій вибір на Австрії. Навчання у Відні є дуже престижним, а диплом бакалавра або магістра цінується у всьому світі.

Навчання за кордоном оплачується виходячи із цінності Вузу і країни, в якій передбачається навчання. Хоча не завжди ціна за навчання відповідає якості викладання. Однією з найвідоміших за якістю викладання країн є Австрія. Добре зарекомендували себе університети Австрії, у тому числі навчання у Відні. Випускники цих Вузів володіють безцінними знаннями, високою кваліфікацією і можуть відразу ж після закінчення працювати в крупних фірмах і корпораціях.

Для того, щоб якомога більше студентів змогли пройти навчання за кордоном, в системі освіти постійно відбуваються зміни у бік інтеграції і обміну програмами. Навчання у Відні вже не міф, а цілком доступна реальність.

Залишились запитання?
Задайте питання менеджеру

Наш менеджер відповість
на всі Ваші запитання
і докладніше розповість
про будь-яку послугу, яка Вас цікавить.

Надіслати заявку
Розповісти друзям