Введення в навчання Австрії
  • Оформлення страховки и відкриття банківського рахунку
  • Отримання прописки
  • Склад розкладу занять
  • Реєстрація в університеті
Ознайомитися детальніше

Навчання в Австрії

Уявіть собі країну, яка тепло вітає Вас, країну, яка широко розкриває свої обійми кожному новому студенту, де рівень життя та освіти є настільки високим, що на нього рівняються багато країн. Навчання в Австрії, за відгуками студентів (ось тут), відкриває широкі можливості для навчання і реалізації власного потенціалу.

Навчання в Австрії

Навчання в Австрії для іноземних студентів

Австрія - економічно розвинена країна і щорічно інвестує у вищу освіту величезні кошти на розвиток науки, університетів, вищих шкіл і академій. Навчання в Австрії для іноземців обходиться практично задарма, а саме від 380 євро за семестр навчання. Крім того, вступ на більш ніж 200 спеціальностей проходить без вступних іспитів.

Для порівняння з іншими країнами, вартість навчання за рік в країнах Західної Європи виглядає так:

Де проходять навчання студенти в Австрії?

Навчання в Австрії має свої особливості. Студенти на вибір можуть вступати в університети (Universität), академії (Akademie) або вищі школи (Fachhochschule і Fachhochschulstudiengang) і мати такі кваліфікаційні рівні, як бакалавр, магістр і доктор. Академічні ступені, видані університетами, є міжнародно визнаними.

Існує безліч варіантів, що дозволяють навчатися в Австрії:

Привабливі сторони навчання в Австрії

Недарма в цю країну прагнуть вступити студенти-іноземці. Для них створені чудові умови вступу та навчання, а також відкриті перспективи для кар'єри після отримання вищої освіти в австрійському вузі.

Отже, чому Австрія?

  1. Висока якість освіти у відповідності з європейськими та світовими вимогами підтверджується дипломом міжнародного зразка, визнаного практично по всьому світу, в тому числі в Росії і на Україні.
  2. Доступна вартість навчання в державних вузах. Для жителів країн СНД від 363,36 євро за семестр, а для жителів Росії від 726,72 євро.
  3. Вступ відразу після школи є однією з найважливіших переваг, так як в більшості країн Європи вступ можливий тільки після двох семестрів навчання у вітчизняному вузі.
  4. Можливість продовжити навчання на магістратурі. Практично кожен вуз пропонує магістерські програми англійською мовою.
  5. Відсутність вступних іспитів (за рідкісним винятком) дає шанс кожному вступити на обрану спеціальність.

Можна довго вибирати, порівнюючи переваги та недоліки вищої освіти за кордоном у різних країнах. Але відгуки студентів, які проходять навчання в Австрії, доводять: у цій країні вища освіта - одна з найкращих і доступних в Європі. Залишайте заявку в компанії Education in Vienna. Наші консультанти розрахують оптимальний план для Вашого вступу і візьмуть на себе всю рутинну, клопітку роботу по збору та оформленню документів.

Прийшла пора діяти і стати студентом престижного вузу у Відні вже в найближчому семестрі.

Еталон європейської освіти - навчання в Австрії. Тут знаходяться найпрестижніші університети, в яких класична європейська освіта поєднується з прогресивними методиками у підходах викладання. Єдина система вищої освіти строго підпорядкована і уніфікована згідно з Болонською угодою.

Навчання в Австрії

Навчання в Австрії - переваги вищої освіти

Перспективи працевлаштування після навчання в Австрії

Основна мета отримання вищої освіти - подальше працевлаштування і кар'єра. Австрія - країна перспектив. Вже в процесі навчання студенти проходять обов'язкову переддипломну практику в європейських компаніях. Частина студентів вибирає для себе програму з обміну студентами Erasmus та проходить стажування за межами Австрії, так як навчання в Австрії - це максимальна свобода в отриманні професії.

Можливість еміграції з австрійським дипломом протягом року після закінчення вузу розкриває привабливі кар'єрні перспективи перед випускниками. За даними статистичної звітності Австрії в 2014 році найбільш затребуваними стали наступні професії:

Червоно-біло-червона картка після навчання в Австрії

З 1 липня 2011 року для мігрантів з країн, що не входять в ЄС, з'явилася можливість офіційно працевлаштуватися в Австрії. Отримати червоно-біло-червону картку (RWR-Card), значить відкрити доступ до австрійського ринку праці. До введення цього закону випускникам австрійських вузів доводилося повертатися на батьківщину після закінчення вузу або шукати нелегальну роботу.

З 2011 року програмою отримання RWR-Card скористалося 3800 осіб, з них 1542 було відмовлено в отриманні карти. Найбільшу кількість робочих місць отримали громадяни Боснії (517 карт), на другому місці опинилася Росія (385 карт) і замикають трійку лідерів представники США (343 карти).

Вас чекає вступ до вузів Австрії? Звертайтеся до представництва компанії Education in Vienna. Наші консультанти готові оформити пакет документів в найкоротші строки з тим, щоб Ви стали студентом австрійського вузу вже в найближчому семестрі.

Розповісти друзям