Навчання у Відні - зразок сучасних знань

Австрія - сучасна німецькомовна країна, невелика по території, але з високим рівнем життя і вищої освіти. Її столиця вже давно визнана центром культурного і політичного життя Європи. Навчання у Відні стало Меккою для іноземних студентів завдяки лояльним умовами вступу та навчання. Тут же розташований третій за величиною в Європі і найбільший в Австрії Віденський університет (ось).

Навчання у Відні

Навчання у Відні - причини вибору

Жителі Відню привітні, тому студенти, які розпочинають навчання у Відні, досить швидко адаптуються і відчувають себе напрочуд комфортно. Відень є столицею, але на відміну від більшості сучасних мегаполісів, поєднує в собі розкішну середньовічну архітектуру і ультрасучасні технології. Бібліотеки, в яких студенти готуються до семінарів, більше нагадують витвори мистецтв, а в їх сховищах можна знайти рідкісні та унікальні томи і свитки.

В столиці знаходиться 15 університетів. Навчання у Відні пропонує на вибір понад 200 спеціальностей. Всього в Австрії станом на 2014 рік навчається 372 тисячі студентів, з яких понад 150 тисяч вибрали Відень в якості місця для здобуття вищої освіти. Найбільша кількість студентів у Віденському університеті - 92 тисячі, ще по 22 тисячі навчаються у Віденському економічному університеті та Віденському технологічному університеті, у Віденському медичному університеті навчається 8 тисяч майбутніх лікарів.

Навчання у Відні відповідає світовим стандартам

Освітня система Австрії збудована, згідно Болонської угоди, а дипломи і кваліфікації, отримані у вузах Відню, визнаються у всьому світі. Навчання у Відні – це не тільки навчання у вузах. На ринку освітніх послуг відмінно зарекомендували себе мовні курси та підготовчі відділення при вищих навчальних закладах (найпопулярніші - Vorstudienlehrgang).

Тут використовуються класичні підходи у вивченні мови для іноземців, з використанням нових прийомів і методів навчання. У Відні можна досконало оволодіти німецькою мовою і підготуватися до вступу в один з вузів столиці або Австрії. Види курсів:

  • для новачків;
  • канікулярні курси для школярів;
  • підготовка до вступу в вузи;
  • бізнес - курси німецької мови;
  • інтенсив;
  • довгострокові курси від місяця до року.

Навчання у Відні - якість за розумною ціною

Однією з головних переваг навчання у Відні для іноземців є доступна вартість за навчання при стабільно високій якості, яка відрізняється у вигідну сторону від таких грантів у галузі освіти, як США та Англія. Вартість у віденських внз залежить від громадянства та університету.

При цьому кожен іноземний студент може поєднувати навчання і роботу. Підробляти дозволено до 40-80 годин на місяць. Мінімальна оплата праці в країні складає близько 5-7 євро за годину некваліфікованої роботи. Це дає можливість покрити частину витрат на навчання та проживання. А якщо виникне бажання залишитися у Відні після закінчення вузу, протягом півроку Ви можете отримати дозвіл на роботу і подати документи на ПМЖ.

Використовуйте можливості, які відкриває перед іноземними студентам прекрасна столиця Австрії. Наша команда допоможе Вам гарантовано вступити в обраний вуз Відню. Оформіть замовлення на один з трьох пакетів послуг на сайті. Залишилися питання?

Не доведеться нікуди їхати, телефонуйте, ми консультуємо по скайпу з усіх питань, пов'язаних зі вступом до Відню.

Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям