Навчання і програми в Австрії

Австрійський диплом справляє сильне враження на роботодавців. Це вагомий аргумент, так як сам по собі передбачає наявність значної теоретичної бази та практики у європейських компаніях. Навчання і програми в Австрії у внз представляють повний спектр напрямків в освіті. Вибір (урл) здатний задовольнити будь-який запит: навчання на всі 3 ступеня, курси німецької, навчання англійською, підвищення кваліфікації для керівної ланки і бізнесменів.

Навчання і програми в Австрії

Навчання і програми в Австрії на німецькій і англійській мовах

Австрія недарма визнана країною, де студент може отримати вищу освіту практично з будь-якої затребуваної або рідкісної спеціальності. Навчання і програми в Австрії налічують 300 пропозицій, включаючи гуманітарні й технічні науки, медицину і юриспруденцію, теологію і мистецтво, природничі та точні науки.

Основна мова викладання - німецька. У державних вузах навчання і програми в Австрії на англійській мові широко представлені при отриманні ступеня магістра. Для бакалаврів навчання англійською пропонують здебільшого приватні університети. У Відні їх чотири.

Навчання в Австрії і програми MBA

Серйозним попитом у бізнесменів і керівників середньої ланки користується навчання і програми в Австрії МВА (Master of Business Administration). Середній вік студентів становить 33 роки. Фахівці і топ-менеджери вибирають МВА за те, що навчання там побудоване не на теорії, а на практичних викладках сучасних гуру в економіці та бізнесі.

Підвищити свій професійний рівень менеджерам пропонує Віденський економічний університет. Згідно з рейтингом Financial Times він потрапив до ТОП-50 кращих шкіл бізнесу і займає 16-е місце в рейтингу програм MBA. Головне, що дають ці програми - розуміння правил, за якими живе бізнес і вміння знайти вирішення поставлених завдань.

Програми з навчання німецької мови в Австрії

Знання німецької мови для студентів стає перепусткою до навчання у вузі. І якщо вивчати німецьку, то тільки в Австрії. Для школярів канікули в Австрії в одній з мовних шкіл - це можливість вийти на новий рівень знань мови і незабутній відпочинок у Європі. Занурившись у світ подорожей і інтернаціонального спілкування з однолітками, вивчити мову буде зовсім просто і необтяжливо.

Найефективніший формат вивчення іноземної мови - вчити її за кордоном. Підготовчі курси при внз пропонують унікальні програми для майбутніх студентів, складені таким чином, щоб слухач максимально швидко досяг необхідного для вступу рівня В2.

Бали, оцінки та строки навчання в австрійських вузах

Система вищої освіти Австрії кардинально відрізняється від прийнятої в країнах пострадянського простору. При здачі іспитів оцінки розподіляються таким чином:

  • Відмінно - 1;
  • Добре - 2;
  • Задовільно - 3;
  • Незадовільно - 4;
  • Не залік - 5.

Середня прохідна оцінка - 3 бали. Щоб отримати ступінь бакалавра, студенту необхідно набрати 180 ECTS-пунктів. Закінчують магістратуру, коли набирають 120 ECTS-пунктів. Докторська ступінь присвоюється після здачі іспитів в обсязі 60 ECTS-пунктів.

Залишайте заявку на вступ в компанії Education in Vienna. Наші фахівці запропонують програми в Австрії за Вашим бажанням.

Надсилайте запити на електронну пошту [email protected] або через онлайн форму на сайті.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям