Музична освіта в Австрії

Музична освіта в Австрії

Австрія - це батьківщина великих музикантів, і крім того, в країні створені відмінні умови для плідного навчання. Якщо Ви професійно займаєтеся музикою і хочете продовжити своє навчання, то зверніть увагу на Віденський університет та інші навчальні заклади регіону. Тут народжуються генії, чиї імена стають відомими всьому світу. Варто зауважити, що вступ до Віденського університету на музичне відділення, може здатися складним в порівнянні з іншими спеціальностями. Абітурієнту навіть потрібно здавати іспит, чого немає на багатьох факультетах.

Освіта в Австрії

Шукачу доступно три ступені освіти: бакалаврат, магістратура і докторантура. У музикантів найбільш елітними вважаються навчання та проживання у Відні, де саме повітря насичене великою історією. Практично всі відомі композитори Австро-угорської імперії, в той чи інший період життя, творили саме тут. Навчання включає в себе постійні екскурсії, подорожі, виїзди на природу, де музиканти черпають натхнення.

Всі студенти віденського університету платять невеликі гроші за своє навчання, а багато хто отримує гранти. У процесі вступу, необхідно підтвердити знання німецької мови. Для абітурієнтів доступні спеціальні мовні курси. Країна досить гостинна до іноземців. Так, навчання в Австрії може поєднуватися з підробітками, і навіть з істотним додатковим заробітком.

Майбутні композитори і музиканти проходять відмінну теоретичну і практичну школу, проте, для досягнення своїх цілей доведеться докласти чимало зусиль. Гарна музична освіта в Австрії вважається однією із самих складних і вимагає постійної практики. Абітурієнту доступно цілих 6 університетів мистецтв, кожен з яких має свої достоїнства. Музичні факультети є в приватних навчальних закладах.

Якщо Вас цікавить музична освіта за кордоном, то Австрія - це одна з найбільш відповідних країн для втілення цієї мети. Ми готові допомогти Вам з оформленням необхідних документів, пошуком відповідного університету, а також ми готові надати візову підтримку.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям