Медична освіта за кордоном

Де отримати медичну освіту за кордоном? Який університет найпрестижніший і шанований? Ну, звичайно ж, Віденський Медичний Університет! Заснований ще в 14 столітті, він завжди користувався всесвітньою популярністю. Найзнаменитіший його випускник - Зігмунд Фрейд. Сьогодні тут здобувають освіту 8,5 тисяч студентів на 14 відділеннях. Крім основної медичної освіти, пильна увага приділяється післядипломній освіті.

Mедична освіта за кордоном

Медична освіта в Європі слід отримувати саме тут, так як Віденський Медичний Університет є найбільшим медуніверситетом Європи. Вчителі тут не тільки викладають, але і практикують. Сам університет заснований на базі Головної віденської лікарні, студенти мають унікальну можливість застосовувати отримані знання на практиці, користуючись усіма сучасними технологіями і устаткуванням. Вчитися тут прагнуть студенти зі всієї Європи, в тому числі зі Швейцарії та Німеччини. Адже випускники Віденського Медичного Університету працюють по всьому світу, а ті, хто продовжить навчання в ординатурі, після її закінчення мають право відкрити свою приватну практику.

Звертаючись в нашу компанію, Ви можете бути впевнені: ми зробимо все, щоб Ви втупили і отримували медичну освіту за кордоном в самому престижному медичному Вузі Європи.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям