Медична освіта в Австрії

Медична освіта в Австрії

У всьому світі саме медична освіта по праву вважається найбільш елітною і благородною. Кваліфікований лікар будь-якої спеціальності  ніколи не сидить без роботи і без грошей. В Австрії талановитим студентам доступні особливі умови, завдяки яким у Вас з'являється можливість освоїти прибуткову професію. Варто зауважити, що медична освіта в Австрії може бути отримана в різних навчальних закладах:

Більшість фахівців, що освоїли свою професію в країнах СНД, прагнуть поїхати до Австрії для отримання другої вищої освіти. Однак, у талановитих молодих людей є можливість вступити туди відразу після школи, або перевестися в процесі навчання в Росії або іншій країні СНД. Варто пам`ятати, що медична освіта за кордоном разюче відрізняється від вітчизняної. По-перше, це якісне медичне оснащення, багата практика, розуміння духу професії. По-друге, це можливість заробляти гроші в процесі навчання, а після стажування - відразу влаштуватися в престижну клініку, де будуть дивитися на здібності випускника, а не орієнтуватися на його зв'язки.

Вища медична освіта в Австрії володіє широким спектром переваг:

  • Елітарний рівень (найкраще навчання у світі);
  • Міжкультурна комунікація;
  • Бездоганна оснащення (навчання студентів протікає на базі найбільших медичних центрів в Європі);
  • Можливість роботи з кращими майстрами в даній області (професори та визнані фахівці);
  • Постійні стажування та практика;
  • Доступна ціна, та можливість отримання грантів.

Необхідно додати, що вища медична освіта за кордоном може бути отримана не лише на  німецькій, але й англійській мові. Це відкриває широкі перспективи для російських лікарів, які свого часу орієнтувалися саме на американський ринок, але, зараз не хочуть їхати туди на роботу. Зокрема, вступивши в докторантуру, можна отримувати освіту англійською мовою.

Труднощі при вступі в медичні вузи Австрії

Європейський ринок страждає від великої кількості емігрантів, в тому числі і висококваліфікованих, які тіснять корінних жителів країн своїми дешевими послугами. Медична галузь, як жодна інша, відчуває високий рівень конкуренції з приїжджими. Ось чому, кількість місць у вузах для вихідців не з країн ЄС становить лише 5 відсотків. Працювати доведеться багато, але й результат перевершить всі Ваші очікування.

Зателефонуйте наших менеджерам, щоб отримати додаткову інформацію та розпочати підготовку та оформлення документів.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям