Літнє навчання за кордоном

Провести канікули за кордоном можна з користю, оволодівши новими навичками і отримавши важливі вміння. Ми пропонуємо Вам чудовий відпочинок і навчання в Австрії: країні, яка відома своєю культурою в усьому світі. Програми доступні людям різного віку, а також різного достатку. Це стосується не тільки школярів і студентів, а й дорослих людей, сімей. Для багатьох людей канікули за кордоном - це не тільки захоплююча пригода, але і відмінний спосіб подивитися світ.

Літнє навчання за кордоном

Навчання й відпочинок для дорослих в Австрії

Вчитися ніколи не пізно: ця аксіома не потребує доказів. Дорослі люди все частіше відвідують літні мовні школи, адже без знання іноземних мов складно розвивати бізнес а також вести плідну роботу з діловими партнерами. Мовні групи в Австрії - це повноцінний відпочинок, який включає в себе додаткову освіту. Клієнти проходять попереднє тестування, яке дозволяє визначити рівень знань. Таким чином, навчання буде не тільки приємним, але і ефективним.

Для учнів створюються чудові умови перебування в країні. Це проживання в комфортабельних готелях, відмінна їжа, екскурсії, спорт та активний відпочинок. Таким чином, навчання за кордоном влітку стає прекрасним поєднання приємного з корисним.

Канікули для бізнесменів в Австрії

Сучасний бізнес - це міжкультурна комунікація, яка дозволяє знайти партнерів в будь-якій частині земної кулі. Німецька мова є другою по популярності в Європі після англійської. Ми раді запропонувати Вам літнє навчання за кордоном у спеціальних центрах підготовки, де бізнесмени отримають нові навики. Це не тільки спеціальна мовна підготовка, а й уроки НЛП, тактика ведення переговорів, психологічне навчання. Після такого навчання бізнес запрацює з новою силою!

Чи варто говорити, що для забезпечених людей створені особливі умови проживання? Це можливість відвідувати різні міста, чудові ресторани, нічні клуби, музеї, перейняти чужий досвід ведення бізнесу. Саме тут, можна на практиці випробувати нову тактику ведення переговорів, а на дозвіллі - зайнятися моделлю нового бізнес-плану. Для багатих клієнтів ми пропонуємо не тільки літні канікули за кордоном, але й одержання наукового ступеня - MBA (Master of Business Administration).

Щоб успішно скласти вступні іспити, буде потрібна попередня підготовка. Саме її Ви зможете отримати в мовних центрах: це вивчення англійської та німецької мови, проведення різних видів тестів.

Навчання для дітей в Австрії

Дитячий відпочинок повинен бути продуктивним і у всіх відносинах корисним для дитини. Все більше батьків роблять вибір на користь мовних таборів, де їх чадо зможе отримати нові цінні знання. Навчальний процес кардинально відрізняється від того, яким ми звикли бачити його в російських, українських, білоруських школах. Тут практично немає нудного сидіння за партами: дітям пропонуються тренінги, вони грають в ігри, беруть участь в імпровізованих постановках, де вони опиняються в реальних життєвих умовах.

Ключова перевага таких таборів - це гарантоване зростання знань і навичок. Діти розбиваються на групи за своїм рівнем володіння мовою, і в процесі роботи ніхто не відчуває дискомфорту. Крім занять в класі, дітям доступні екскурсії, басейн, спортзал. При цьому пильний, але ненав'язливий контроль педагогів, дозволяє виключити можливі неприємні інциденти. Діти можуть займатися навчанням німецької, англійської, французької, іспанської та інших мов.

Мовна підготовка для студентів у Відні

Одна з найважливіших цільових груп літніх таборів - це студенти, які планують після отримання диплома продовжити освіту в країнах Європи. Для таких дітей ми пропонуємо особливі умови і найприємніші ціни. Студент зможе підготуватися до вступу в австрійський вуз, а також познайомитися з молоддю з інших країн. У таборі створюється мультикультурна середа, і вихідці з різних континентів вільно спілкуються між собою, удосконалюючи свої навички. Більш цінний досвід важко уявити!

Щоб зробити правильний вибір і дізнатися вартість турів, зв'яжіться з нашими менеджерами. У нас діють спеціальні умови при попередньому бронюванні програм!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям